Мін'юст уперше виставив на продаж колишню в'язницю. Яка ціна

Мін'юст уперше виставив на продаж колишню в'язницю. Яка ціна

Мін'юст уперше виставив на продаж колишню в'язницю. Яка ціна
ФДМ

Міністерство юстиції спільно з Фондом держмайна за понад 220 мільйонів гривень виставило на продаж Ірпінський виправний центр (№132), який розташований у селищі міського типу Коцюбинське на Київщині.

"Перший пішов! "Великий розпродаж в‘язниць" дійшов до етапу першого аукціону. Якщо хто має зайвих 220 мільйонів та хоче придбати невеличку в‘язницю за кілька кілометри від Києва — welcome", — написав міністр юстиції Денис Малюська у Facebook.

Читайте також: Як виглядає перша тюрма, яку планує продати Мін'юст

Він нагадав, що 70% надходжень від продажу буде витрачено на розбудову нової в‘язничної інфраструктури, яка відповідатиме європейським стандартам, а 30% — поповнить державний бюджет. очікуйте нових лотів незабаром!

Малюська заявив, що слід незабаром очікувати нових лотів і подякував Фонду державного майда. Згідно з інформацією на сайті ФДМ, вартість колишньої в'язниці складає 220 211 588 гривень.

Що відомо

  • Міністерство юстиції розпочало продаж в'язниць, які не експлуатуються, але на утримання яких держава витрачає кошти. На місці застарілих будівель дозволять будувати заводи, житлові комплекси, торговельні центри тощо.
  • У 2020 році Міністерство юстиції розпочало продаж заморожених та звільнених в’язниць, а також розробило проєкт щодо перенесення деяких СІЗО з центральних районів міст на околиці.
  • У травні 2020 року міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що в українських слідчих ізоляторах запустили функціонування платних камер із поліпшеними умовами.
  • Міністерство юстиції та Фонд державного майна розпочали спецпроєкт щодо продажу майна колишніх в'язниць. За вилучені кошти в країні планують будувати нові виправні заклади європейського типу.
  • Міністерство юстиції запустило нову послугу, завдяки якій можна сплатити за користування платними камерами СІЗО наперед.
На початок