Мін’юст оголосив розпродаж майна колишніх в’язниць

Мін’юст оголосив розпродаж майна колишніх в’язниць

Мін’юст оголосив розпродаж майна колишніх в’язниць
pixabay

Міністерство юстиції та Фонд державного майна розпочали спецпроєкт щодо продажу майна колишніх в'язниць. За вилучені кошти в країні планують будувати нові виправні заклади європейського типу.

Про це повідомила пресслужба Мін'юсту.

"Об'єктами приватизації стане майно нефункціонуючих установ виконання покарань, які знаходяться на етапі консервації. За отримані кошти держава зможе збудувати нові виправні заклади європейського типу", — повідомили в міністерстві.

Читайте також: Продаж в’язниць та реформа системи покарань: Малюська розповів про плани Мін’юсту на 2021 рік

Зазначається, що одним з перших об'єктів, який буде виставлено на аукціон, стане Ірпінський виправний центр (№132), розташований в центрі Коцюбинського – анклаві Святошинського району Києва. Зараз ця установ не працює. Вона має 8,3 гектара земельних ділянок та будівлі загальною площею 27830,6 квадратних метрів.

Також готується до продажу майно Львівської виправної колонії №48 та Південної виправної колонії №51.

Що відомо

  • У 2020 році Міністерство юстиції розпочало продаж заморожених та звільнених в’язниць, а також розробило проєкт щодо перенесення деяких СІЗО з центральних районів міст на околиці.
  • У травні 2020 року міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що в українських слідчих ізоляторах запустили функціонування платних камер із поліпшеними умовами.
На початок