Університет США запропонував стипендію для отримання наукового ступеня з канабісу

Університет США запропонував стипендію для отримання наукового ступеня з канабісу

Університет США запропонував стипендію для отримання наукового ступеня з канабісу
Ілюстративне фото/Pixabay

Центр з тестування канабісу Steadfast Labs профінансує щорічну стипендію у розмірі 1200 доларів для кожного студента університету Лейк-Сюперіор (США, Мічиган), який одержує науковий ступінь з хімії канабісу.

"Ми прагнемо заохочувати й підтримувати найкращі наукові таланти. Ми вважаємо, що освіта є ключем до підвищення рівня безпеки та цілісності в галузі", — сказав CNN засновник і генеральний директор Steadfast Labs Аврам Заллен.

Також стипендія має підсилити стимулювання соціальної мобільності та "орієнтованість на авангард".

Кандидати повинні бути щонайменше другокурсниками й мати середній бал не нижче 3.0. Перевага надаватиметься студентам, які проживають в районі Детройта, де розташовані зони обслуговування компанії.

Читайте також: Заборонений та розповсюджений. Чому в Україні безглуздо відтерміновувати легалізацію канабісу

У 2019 році університет Лейк-Сюперіор першим у США відкрив навчальну програму з хімії канабісу. За словами декана Стіва Джонсона, зарахування росте "у геометричній прогресії". Вже у лютому 2020 року університет відкрив Центр з хімії канабісу, де студенти можуть проводити дослідження. Вищий навчальний заклад повідомив, що до 2022 року в індустрії канабісу буде 500 тисяч робочих місць.

Що відомо

  • У січні у Вашингтоні біля пунктів вакцинації проти COVID-19 безкоштовно роздавали марихуану, щоб популяризувати ідею легалізації цього продукту.
  • На початку березня американський штат Вірджинія легалізував споживання марихуани дорослими та її вирощування. Нові правила набудуть чинності у 2024 році.
  • Австралійські вчені вивели сорт марихуани, який може руйнувати ракові клітини й не вбивати при цьому лейкоцити та здорові клітини кісткового мозку. Новий вид рослини назвали Eve (Єва).
  • Законодавці американського штату Нью-Йорк попередньо домовилися про легалізацію продажу марихуани в рекреаційних цілях.
  • Дослідники з Інституту раку в Бостоні (США) заявили, що в димі від марихуани може міститися така ж кількість токсичних хімікатів, як й у тютюновому димі.
  • Учені з Університету Макмастера в США виявили, що канабігерол, який міститься в коноплях і не є психоактивним, здатний знищувати стійкі до дії антибіотиків бактерії.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок