У Вашингтоні роздаватимуть марихуану біля пунктів вакцинації

У Вашингтоні роздаватимуть марихуану біля пунктів вакцинації

У Вашингтоні роздаватимуть марихуану біля пунктів вакцинації
Ілюстративне фото: pixabay

У Вашингтоні біля пунктів вакцинації проти COVID-19 планують безкоштовно роздавати марихуану. Таким чином, активісти планують популяризувати ідею легалізації цього продукту та закликати людей робити щеплення.

Про це йдеться в заяві організації DC Marijuana Justice.

"Ми шукаємо шляхи безпечного святкування закінчення пандемії і ми знаємо, що ніщо так не зближує людей, як конопля", — заявив співзасновник DC Marijuana Justice Ніколас Шиллер.

В організації зазначили, що активісти роздаватимуть усім охочим коноплю, вирощену без синтетичних добрив, а також зерна місцевого сорту конопель, названого на честь колишнього члена місцевої ради округу Колумбія, прихильника легалізації марихуани Девіда Гросса. Крім того, активісти планують розповідати людям про лікувальні властивості канабісу.

"Якщо ви вірите науці, яка підтримує медичний канабіс, ви повинні вірити і в ефективність вакцини, і навпаки", — заявив співзасновник організації Адам Ейдінгер.

Що відомо

  • Дослідники з Інституту раку в Бостоні (США) заявили, що в димі від марихуани може міститися така ж кількість токсичних хімікатів, як й у тютюнову димі.
  • Австралійські вчені вивели сорт марихуани, який може руйнувати ракові клітини й не вбивати при цьому лейкоцити та здорові клітини кісткового мозку. Новий вид рослини назвали Eve (Єва).
  • Учені з Університету Макмастера в США виявили, що канабігерол, який міститься в коноплях і не є психоактивним, здатний знищувати стійкі до дії антибіотиків бактерії.
  • Європейські науковці заявляють про нездатність канабісу полегшувати біль при онкологічних захворюваннях, незважаючи на велику кількість попередніх досліджень, які доводили його ефективність.
На початок