Бойовики "ДНР" заявили про дозвіл вести "упереджувальний вогонь на знищення"

Бойовики "ДНР" заявили про дозвіл вести "упереджувальний вогонь на знищення"

Бойовики "ДНР" заявили про дозвіл вести "упереджувальний вогонь на знищення"
УНІАН

Бойовики самоназваної "ДНР" отримали дозвіл на ведення "упереджувального вогню на знищення". Про це йдеться у заяві на підконтрольному бойовикам сайті так званої народної міліції "ДНР". Водночас у штабі Операції об'єднаних сил Суспільному повідомили, що дотримуються режиму припинення вогню.

У заяві бойовиків ідеться, що "підрозділам народної міліції дано дозвіл на ведення попереджувального вогню на придушення і знищення вогневих точок противника".

У штабі ООС Суспільному заявили, що ЗСУ продовжують дотримуватись режиму припинення вогню і не коментують заяви бойовиків.

Нагадаємо, що 27 липня почало діяти чергове перемир’я, від початку якого значно зменшилася кількість обстрілів на фронті. За данними ОБСЄ усього, минулого року було зафіксовано 132 400 порушень режиму "тиші", в той час, як за аналогічний період 2019 року було зафіксовано 278 000 обстрілів.

Також, були представлені "дорожні" карти з виконання мінських домовленостей. Проте дійти згоди за ними не вдалося. Голова ТКГ Леонід Кравчук заявив, що бойовики засуджують план України по мирному врегулюванню конфлікту.

Що відомо

  • 1 березня російські окупанти сім разів порушили режим припинення вогню. Внаслідок підриву військового автомобіля поблизу Павлополя один український захисник отримав бойове поранення, ще вісім - бойове травмування.
  • 26 лютого російські окупанти 14 разів порушили режим припинення вогню. Одинадцять українських захисників отримали поранення.
  • 24 лютого неподалік Чермалика під час чергування на спостережному пункті український військовий затримав російського найманця, який намагався проникнути на українські позиції.

На початок