Пон Чжун Хо закінчив сценарій для продовження "Паразитів"

Пон Чжун Хо закінчив сценарій для продовження "Паразитів"

Пон Чжун Хо закінчив сценарій для продовження "Паразитів"

Фільм є одним з двох повнометражних проєктів, над якими працює Пон Чжун Хо, одночасно з серіалом "Паразити" для HBO Max, який він знімає разом з режисером "Влади" Адамом МакКеєм. Про це повідомляє видання Dazed.

Через рік після неймовірного успіху фільму "Паразит" Пон Чжун Хо на подкасті The Director`s Cut розповів, що закінчив один з двох нових фільмів: "Таке відчуття, що коли я пишу ці два сценарії, то розділяю свій мозок навпіл. Але один з них я закінчив минулого тижня".

Про сюжет фільмів було розказано не так вже й багато, але режисер підтвердив, що один з них написаний корейською, а інший англійською.

Пон Чжун Хо закінчив сценарій для продовження "Паразитів"Cyril Zannettacci—AGENCE VU

Пон Чжун Хо

Режисер також сказав, що "корейський фільм буде знятий в Сеулі та поєднує елементи жанрів горор і бойовиків". Він додав: "Важко визначити жанр моїх фільмів. Проєкт англійською – це драматичний фільм, заснований на реальних подіях, які відбулися у 2016 році. Звичайно, я не дізнаюсь, поки не закінчу сценарій, але він має бути частково знятий в Великобританії, а частково – в США".

Якщо двох спін-оффів недостатньо, то Пон Чжун Хо також працює над серіальною адаптацією "Паразитів" для HBO з Адамом МакКеєм, режисером фільмів "Влада" і "Гра на пониження".

Що відомо

  • Корейська драма "Паразити" режисера Пона Джун Хо отримала премію "Оскар" в категорії "Найкращий фільм 2019 року". Вперше в історії кінопремії головний приз отримав фільм іноземною мовою. Пон Джун Хо також був визнаний найкращим режисером року.

Читайте також

Стрімінговий сервіс HBO Max може запрацювати в Україні вже у 2021 році

Питання віддчуттів та образності. Як дивитися фільми Сергія Параджанова

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше