Стрімінговий сервіс HBO Max може запрацювати в Україні вже у 2021 році

Стрімінговий сервіс HBO Max може запрацювати в Україні вже у 2021 році

Стрімінговий сервіс HBO Max може запрацювати в Україні вже у 2021 році

Видання the Verge повідомляє, що вже у червні 2021 року стрімінговий сервіс HBO Max почне працювати за межами США. Платформу спочатку запустять в 39 країнах Центральної та Латинської Америки, а до кінця року компанія планує вийти на європейський ринок. Можливо, тоді сервіс буде доступний в Україні.

HBO Max був запущений 27 травня 2020 року. Він надавав доступ до повного каталогу продукції каналів HBO, нових оригінальних серіалів сервісу та бібліотеки старих фільмів і телешоу, зокрема колекції Studio Ghibli та серіалу "Друзі". Зараз підписка на сервіс є однією з найдорожчих на ринку і становить $14,99 (приблизно 420 гривень).

Раніше в компанії повідомили, що за перший місяць роботи HBO Max число передплатників сервісу склало 4,1 млн осіб. Цифри включали покупців пакетних тарифів AT&T, до якого входить HBO Max, а також клієнтів, які були постійними передплатниками одного із сервісів HBO. Наразі загальна кількість передплатників HBO і HBO Max – 38 млн, що перевищує початкову мету компанії до кінця 2020 року залучити 36 млн передплатників.

Однак в тому ж звіті журналісти знайшли цікаве уточнення: не всі з 28,7 млн ​​передплатників дійсно користуються сервісом. На одному зі слайдів міститься інформація, про те, що цифра "28,7 млн" – це "кількість передплатників з доступом до HBO Max". А ось дійсних активацій підписки всього 8,6 млн.

Читайте також

Соціальна дистанція і вакцина від кризи. Що трапилося з кіно у 2020 році

WarnerBros. випустить "Матрицю 4" та інші свої фільми 2021 року водночас у кіно і на стримінгах

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше