Хокей: чемпіонат світу
Збірна України з хокею стартувала на жіночому чемпіонаті світу-2024 з розгромної перемоги над Болгарією

Жіноча збірна України з хокею
Жіноча збірна України з хокею. Фото: сайт ФХУ

Як минув поєдинок.

Жіноча збірна України з хокею стартувала на чемпіонаті світу-2024 в дивізіоні IIIA. У першому матчі "синьо-жовті" розгромили команду Болгарії — 9:1.

Україна розпочала свій третій чемпіонат світу в дивізіоні IIIA. У 2023 році команда фінішувала за крок до підвищення у класі, посівши друге місце за підсумками світової першості.

ЧС-2024 в дивізіоні IIIA триватиме у Хорватії до 17 березня. Окрім Болгарії, суперницями України будуть збірні Литви, Румунії, Сербії та Хорватії, з кожною із команд підопічні Євгена Аліпова та Олександра Нікулічева проведуть по одному матчу.

Як пройшов матч України проти Болгарії

• Українки забезпечили собі комфортну перевагу у рахунку вже у першому періоді. Голами відзначились Валерія Манчак, Поліна Телегіна та Дарія Циміренко, болгарки відповіли лише шайбою Зорніки Дікової.
  • У другому періоді "синьо-жовті" продовжили домінувати. На старті 20-хвилинки Манчак оформила дубль, до другої великої перерви забивали також Дарина Рожок, Радміла Ведмеденко, Варвара Ізмайлова та Олександра Машкіна (у більшості). Перевага українок перед заключним періодом збільшилась до семи шайб.
  • У третій 12-хвилинці розгром Болгарії дублем довершила Дарія Циміренко. У підсумку — 9:1 на користь збірної України.

Чемпіонат світу-2024 (жінки). Дивізіон IIIА

Україна — Болгарія 9:1 (3:1, 5:0, 1:0)

Україна вийшла на проміжне перше місце у дивізіоні IIIA, однак інші команди ще не стартували на чемпіонаті світу.