Усик — Ф'юрі: бій-реванш, попередня дата та місце поєдинку

Усик — Ф'юрі: бій-реванш, попередня дата та місце поєдинку

Олександр Усик проти Тайсона Ф'юрі
Олександр Усик проти Тайсона Ф'юрі. Getty Images/Richard Pelham

Що відомо про реванш Усик — Ф'юрі.

Олександр Усик переміг Тайсона Ф'юрі роздільним рішенням суддів в бою за звання абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі. Зустріч між боксерами відбулася в Ер-Ріяді, на кону були чемпіонські пояси українця за версіями WBA, WBO та IBF, а також титул IBF, який належить британцю.

Бій Усик — Ф'юрі пройшов усю дистанцію, після чого два з трьох суддів віддали перевагу українцеві. А одразу після завершення боксери та промоутери заговорили про бій-реванш Усик — Ф'юрі.

Згідно з контрактом на цей бій, була передбачена можливість реваншу у разі поразки одного з боксерів. Ф'юрі одразу після програного поєдинку заявив, що хоче її активувати, на що українець відповів згодою. Відповідно, бій-реванш Усик — Ф'юрі має відбутися.

Усик — Ф'юрі: коли відбудеться бій-реванш

Точна дата другого поєдинку Олександр Усик — Тайсон Ф'юрі залишається невідомою. Проте перед цим сторони планували провести бій Усик — Ф'юрі 2 у жовтні, місцем його проведення теж має стати Саудівська Аравія.

Згідно з підписаним контрактом, боксери не мають права проводити інші поєдинки перед реваншем. Тому Усик — Ф'юрі 2 стане наступним боєм як для українського, так і для британського боксера.

Водночас проведення бою Усик — Ф'юрі 2 означатиме, що на конку не стоятимуть всі пояси у надважкій вазі. Українець має втратити пояс IBF, який у підсумку отримає нового власника у поєдинку між Філіпом Хрговичем та Даніелем Дюбуа, що відбудеться у червні.

На початок