Біатлон: Кубок IBU
Віталій Мандзин посів четверте місце у масстарті-60 на юніорському чемпіонаті світу з біатлону

Віталій Мандзин
Віталій Мандзин. Фото: Sven Hoppe/picture alliance via Getty Images

Як провели гонку українці.

В Отепя продовжується юніорський чемпіонат світу-2024 з біатлону. У четвер, 29 лютого, відбулась гонка з масовим стартом на 60 учасників серед юніорів.

Змагальний день 29 лютого відкрився масстартами-60 серед юнаків і дівчат. У жіночій гонці Олександра Меркушина фінішувала на першому місці та принесла Україні першу медаль на юніорському ЧС-2024.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор юніорського чемпіонату світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки на сайті та телеканалі Суспільне Спорт.

Учасниками масстарту-60 серед юніорів у складі збірної України стали Віталій Мандзин, Степан Кінаш, Богдан Борковський та Сергій Супрун. Першим серед них на дистанцію вийшов Мандзин (11-й стартовий номер), останнім — Супрун (47-й).

Як пройшла гонка

• Віталій Мандзин чисто відпрацював на першому вогневому рубежі і повернувся у гонку на третьому місці. На наступній стрільбі лежачи він знову вибив "нуль" і став другим.
  • Позначку 6.9 кілометра Мандзин перетнув взагалі на першій сходинці, мінімально випереджаючи двох переслідувачів із Норвегії. На першу "стійку" українець прийшов другим, заробив перше штрафне коло і опустився за межі топ-6.
  • Останній вогневий рубіж Мандзин пройшов без промахів і повернувся на дистанцію шостим. На заключному відрізку гонки Віталій піднявся на четверту сходинку — його найкращий результат на юніорському ЧС-2024.
  • У топ-15 зумів фінішувати й Богдан Борковський, який заробив два штрафні кола — підсумкове 12-те місце. Степан Кінаш став 21-м, Сергій Супрун — 43-м.
  • Переможцем гонки став норвезький біатлоніст Сіверт Герхардсен, який випередив партнерів по команді Ісака Фрея і Тобіаса Алма.

• 43. Сергій Супрун (Україна, 1+3+0+0) +3:26.7

Програма чемпіонату світу продовжиться масстартом-60 юніорок у четвер, 29 лютого. Початок змагань — о 14:20.