Хокей: чемпіонат світу
Україна у вольовому стилі перемогла Естонію та очолила групу молодіжного чемпіонату світу з хокею: турнірна таблиця

. Молодіжна збірна України U20 з хокею. Фото: ФХУ

Як минув другий матч українців на турнірі.

Молодіжна збірна України U20 провела другий матч в новому сезоні світової хокейної першості. У словенському Бледі "синьо-жовті" у вольовому стилі перемогли Естонію з рахунком 5:1.

Україна розпочала молодіжний чемпіонат світу в другій групі дивізіону I під керівництвом нового тренера – Андрія Срюбка. Стартовий матч турніру "синьо-жовті" провели проти Польщі, яку обіграли з рахунком 5:1. Натомість Естонія у поєдинку з таким же рахунком програла Італії.

Трансляції усіх матчів молодіжної збірної України можна буде дивитися на Суспільне Спорт — телеканалі та сайті.

Для України та Естонії матч у Словенії був четвертим у межах молодіжного чемпіонату світу. У попередніх трьох "синьо-жовті" здобули максимум перемог, остання з яких відбулася на груповому етапі у 2022 році (3:2).

Як минув другий матч України на ЧС-2023?

• У першому періоді Естонія скористалася чисельною більшістю на 14-й хвилині зустрічі, коли рахунок у матчі відкрив Демід Морозов.
  • У другому періоді українці змогли зрівняти рахунок завдяки результативному кидку Іллі Дубського, який на 7-й хвилині відзначився дебютною шайбою на турнірі.
  • Найрезультативніший відрізок матчу підопічні Срюбка провели у третьому періоді. На 7-й та 9-й хвилинах Україна здобула перевагу у дві шайби завдяки результативним кидкам Микити Сидоренка та Іллі Криклі. Четверту шайбу українців закину Олексій Дахновський, який відзначився на 13-й хвилині третього періоду.
  • Остаточний рахунок матчу встановив Михайло Ковальчук, який закинув шайбу на 19-й хвилині – 5:1.

ЧС-2023 (U20). Дивізіон I. Група В. Другий тур

Україна – Естонія — 5:1 (0:1, 1:0, 4:0)

Після перемоги над Естонією "синьо-жовті" очолили турнірну таблицю. На лідерську позицію у групі претендують Словенія та Італія, які зіграють матчі другого туру у вівторок, 12 грудня.

Турнірна таблиця

1. Україна — 6 очок (2 матчі), 10:2 (різниця шайб)

• неділя, 17 грудня, 20:30. Словенія — Україна

Молодіжна збірна України з хокею: що відомо?

• Україна U20 проводить свій 11-й поспіль сезон у групі В дивізіону I світової першості. Востаннє команда грала в групі IA у 2011 році.
  • У сезоні-2023 збірна України зупинилася за крок від підвищення в класі: поступилася одним балом Японії на першому місці групи IB.
  • Перед стартом чемпіонату команда Андрія Срюбка двічі переграла своїх конкурентів у товариських матчах: за булітами здолала Італію, в овертаймі — Словенію (рахунок обох зустрічей — 3:2).