Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
"Відпрацював на 80% зі 100%". Артем Прима оцінив свій виступ у чоловічій естафеті Кубка світу

"Відпрацював на 80% зі 100%". Артем Прима оцінив свій виступ у чоловічій естафеті Кубка світу

Ексклюзивно
"Відпрацював на 80% зі 100%". Артем Прима оцінив свій виступ у чоловічій естафеті Кубка світу
Артем Прима. Фото: Дмитро Євенко / biathlon.com.ua

Ексклюзивний коментар біатлоніста збірної України для Суспільне Спорт.

У шведському Естерсунді пройшла перша чоловіча естафета біатлонного сезону 2023/24. Україна посіла в гонці 14-те місце.

У складі України виступили Артем Тищенко, Артем Прима, Тарас Лесюк і Антон Дудченко. Другий етап пробіг Артем Прима. На "лежці" біатлоніст закрив дві мішені запасними патронами, зате на трасі підняв команду до топ-десятки, прийшовши на передачу естафети в групі з Чехією та Швейцарією.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Після гонки Прима в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт оцінив свій виступ, зокрема промахи на першому для себе вогневому рубежі.

"В принципі, вдалося відпрацювати, можна сказати, що на 80% зі 100%. Не дуже задоволений стрільбою лежачи, не знаю, куди були промахи. Наче все було стандартно, стабільно, по пульсу все було файно — працюй з п'яти і біжи далі. Не знаю, може, поспішав. Стоячи більш-менш нормально, працював в своєму режимі, більш швидко, і на дистанції [теж]", — сказав Прима.

"Почував себе краще на трасі, не скажу, що це на якийсь свій рівень повертаюся, лижі працювали добре, можна було триматися на дистанції. Думаю, що далі буду набирати і виходити на свій рівень".

Біатлоніст також прокоментував протистояння з суперниками із Чехії і Швейцарії на останньому колі перед передачею естафети.

"У мене чех [Якуб Ствртєцкі] був дуже швидкий, попереду також швейцарець [Йоша Буркгальтер] був. Тренери казали, що швейцарець підзавис, що можна спробувати його дістати. Намагався віддати повністю. Швейцарець зачепився за чехом, вони намагалися втікати, 2-3 секунди не вистачило, щоб віддати в контакті".

Розклад першого етапу Кубка світу (Естерсунд, Швеція)

  • 1 грудня. 15:45. Спринт — жінки
  • 2 грудня. 15:45. Спринт — чоловіки
  • 3 грудня. 15:00. Гонка переслідування — жінки
  • 3 грудня. 17:00. Гонка переслідування — чоловіки
На початок