Біатлон: Кубок світу
Один українець — у заліковій зоні чоловічої індивідуальної гонки Кубка світу з біатлону в Естерсунді: результат

. Фото: Dmytro Yevenko/biathlon.com.ua

Як виступили українці в індивідуальні гонці неділі.

В шведському Естерсунді розпочався перший етап Кубка світу в сезоні 2023/24. Чоловіча індивідуальна гонка закрила змагальну програму неділі, 26 листопада.

Етап Кубка світу в Естерсунді розпочався з індивідуальної гонки жінок. За підсумками старту Ірина Петренко та Анна Кривонос фінішували у заліковій зоні на 22-му та 40-му місцях відповідно.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка світу та Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Загалом у чоловічій гонці стартували 104 біатлоністи, серед яких п'ять представляли Україну. Останнім серед "синьо-жовтих" розпочинав Богдан Цимбал – 98-м.

Як виступили українці в індивідуальній гонці в Естерсунді

• Першим на трасу серед українців вийшов Антон Дудченко, який на першому вогневому рубежі допустив дві хиби та був 95-м після першої стрільби. Натомість наступні дві стрільби Дудченко провів без жодної хиби, а на четвертому рубежі допустив один промах. У підсумку цього результату вистачило для 56-го місця в гонці.
  • Також у першій стартовій групі індивідуальну гонку розпочинав Артем Тищенко. Першу та єдину хибу на стрільбі біатлоніст допустив на четвертому вогневому рубежі. У підсумку цей результат став найкращим для "синьо-жовтих". Однак на фініші Тищенко поступився лідеру 3:26.3 хвилини, але гонку завершив вище решти українців – 38-м.
  • Другий результат у гонці серед українців належить Тарасу Лесюку, який з двома хибами фінішував 49-м.
  • Денис Насико отримав дві штрафні хвилини після першої стрільби. Після цього наступні три вогневі рубежі провів чисто та фінішував з проміжним результатом на межі залікової зони – 39-м, але завершив гонку 54-м.
  • Богдан Цимбал подолав перші три вогневі рубежі з одним промахом, однак на кожному колі біатлоніст програвав чистим ходом лідеру гонки майже хвилину. У підсумку цього результату вистачило для 52-го місця.
  • Переможцем гонці став німець Роман Реес, який випередив на 12 секунд співвітчизника Юстуса Штрелоу. Цим результатом німецький біатлоніст вперше у кар'єрі здобув "золото" Кубка світу.