Усик — Ф'юрі: команда українського боксера поскаржилася на стан рингу перед поєдинком за абсолютного чемпіона

Усик — Ф'юрі: команда українського боксера поскаржилася на стан рингу перед поєдинком за абсолютного чемпіона

ЗМІ
Олександр Усик, український боксер на відкритому тренуванні перед поєдинком Усик — Ф'юрі.
Олександр Усик на відкритому тренуванні перед боєм 18 травня. Getty Images/Nick Potts/PA Images

До бою за чотири титули в гевівейті залишаються два дні.

Команда Олександра Усика незадоволена якістю рингу перед боєм за абслютного чемпіона світу в надважкій вазі. Про це повідомляє Sky Sports.

Поєдинок за чотири основних пояси у гевівейті між Усиком та Ф'юрі відбудеться в саудівському Ер-Ріяді в суботу, 18 травня. Напередодні на місцевому ринзі відбулися відкриті тренування.

Представники Усика були незадоволені станом швів, якими сполучені ділянки рингу. В команді вбачають у цьому небезпеку зайвих спотикань учасників бою.

У Sky Sports додають, що 18 травня буде використаний ринг, аналогічний до двох поєдинків Усика проти Ентоні Джошуа. У 2022-2023 роках українець двічі перемагав британського ексчемпіона в Лондоні та саудівській Джедді.

"Я заінтригований. Вчора я виходив у цей ринг перед усіма і не побачив нічого [особливого]", — додав британський боксер Фрейзер Кларк, який працює в Ер-Ріяді з британськими телевізійниками.

18 травня Усик та Ф'юрі визначать першого абсолютного чемпіона в гевівейті за 25 років. А також першого в історії — який об'єднає одразу чотири основних пояси в дивізіоні.

Усик — Ф'юрі: останні новини чемпіонського бою

  • Визначено рефері та трьох суддів, які обслуговуватимуть бій Усик — Ф'юрі.
  • Між командами двох боксерів напередодні поєдинку сталася сутичка. Внаслідок інциденту лоба розбив батько британця Джон Ф'юрі.
  • Переможець Усик — Ф'юрі втратить пояс IBF за підсумками першого бою через прострочений обов'язковий захист з боку українця.
На початок