Батько трьох дітей, правоохоронець та захисник України: історія миколаївського правоохоронця

Батько трьох дітей, правоохоронець та захисник України: історія миколаївського правоохоронця

День батька: історія миколаївського поліцейського
Поліцейський Сергій Дорошенко з дружиною та дітьми. Головне управління Національної поліції у Миколаївській області

Миколаївський поліціянт Сергій Дорошенко на початку повномасштабного вторгнення став на захист держави на сході країни. Правоохоронець брав участь у боях великої війни у Сватовому, Селідовому та Білогорівці. Станом на 16 червня 2024 року чоловік на варті громадського порядку та разом з дружиною виховують трьох дітей.

Історію Сергія розповіли у пресслужбі Головного управління Національної поліції Миколаївської області.

"Сватово, Селідове, Білогорівка… поліцейський спецпризначенець Сергій Дорошенко не з чуток знає, як боротися за своє", — йдеться у повідомленні.

На початку повномасштабної війни чоловік разом з побратимами захищав державу у складі добровольчого підрозділу херсонських правоохоронців.

"Перебуваючи на сході країни, отримав поранення, однак службу не залишив", — зазначили у повідомленні.

Наразі після реабілітації правоохоронець продовжує дбати про безпеку громадян разом із миколаївськими спецпризначенцями поліції. Сергій разом із дружиною виховують двоє хлопчиків Івана та Ігора і молодшу доньку Кароліну, розповіли у поліції області.

Сильні, сміливі, хоробрі, відважні. Саме такі чоловіки невпинно захищають країну, аби їхні діти мали майбутнє.

16 червня 2024 року Сергій відзначає День батька.

Що відомо про День батька.

  • В Україні День батька відзначається у третю неділю червня, тобто 2024 року припадає на 16 червня. Його відзначають у майже 40 країнах світу, серед яких США, Велика Британія, Швейцарія, Канада, Франція та Японія. Різні культури мають свої ритуали й традиції вшанування інституту батьківства та його ролі в побудові здорового суспільства.
  • День батька, який виник в Америці ще в 1908 році, не визнавали на національному рівні до 1972-го. У різні часи до свята "звертались" інші президенти США, але лише Річард Ніксон в 1972 році оголосив його загальнонаціональним. Пізніше до традиції долучились інші країни. В Україні це свято на державному рівні було затверджене 2019 року.
  • Як привітати свого тата? Ви можете подарувати йому практичні речі, побувати разом на рибалці або приготувати смачну вечерю на природі й свіжому повітрі.
  • Спільно з Фондом народонаселення ООН в багатьох містах України були створені центри підтримки батьківства, які назвали "тато хабами".

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок