На Миколаївщині покращують первинну медичну допомогу для громадян: що відомо

На Миколаївщині покращують первинну медичну допомогу для громадян: що відомо

На Миколаївщині реалізуються проєкти з метою покращення первинної медичної допомоги для понад 70 тисяч громадян. Так, наприклад, у Вознесенському та Снігурівському ЦПМСДЦентр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги. удосконалюють сферу діагностики неінфекційних захворювань та паліативної допомогиКомплекс заходів спрямованих на покращення якості життя пацієнта з захворюваннями, що обмежують життя, або з захворюваннями, що загрожують життю..

Про це повідомляє Національна служба здоров'я України.

"Вознесенський центр первинної допомоги проаналізував ситуацію із неінфекційними захворюваннями у громаді та планує здійснити широку інформаційну кампанію", — йдеться у повідомленні.

Зокрема кампанія допоможе жителям дізнатись про причини й наслідки неінфекційних захворювань, а також сформувати правильну поведінку для їх попередження.

"Снігурівський центр первинної медичної допомоги у рамках гранту отримає обладнання, яке дозволить посилити спроможність закладу у наданні паліативної допомоги та допомоги людям, що мають обмежене пересування", — зазначили у відомстві.

Медичні працівники пройдуть навчання із ведення пацієнтів із туберкульозом, ВІЛ-інфекцією, правила діагностики та раннього виявлення раку шкіри та комунікації з пацієнтами.

Крім того, заклад буде оснащений обладнанням безперебійного живлення, що допоможе забезпечити зберігання вакцин та медикаментів, поінформували у Національній службі здоров'я.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок