У Миколаєві благодійники передали техніку у гуртожиток для ВПО

У Миколаєві благодійники передали техніку у гуртожиток для ВПО

Побутова техніка, що передала Данська рада у справах біженців у гуртожиток
Побутова техніка, що передала Данська рада у справах біженців у гуртожиток для ВПО. Миколаїв, 29 травня 2024 року. Агенція розвитку Миколаєва/Facebook

У Миколаєві Данська рада у справах біженців передала до гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб 133 пристрої побутової техніки. У приміщенні проживає майже 200 переселенців.

Про це повідомили в Агенції розвитку Миколаєва

В Агенції зауважили, у переліку переданої техніки мікрохвильові печі, газові плити, праски та дошки для прасування, сушарки, чайники, також телевізор у кімнату відпочинку.

"Данська рада у справах біженців (DRC) передала 133 одиниці побутової техніки. Ця техніка значно покращить умови проживання для людей, які втратили свої домівки через війну. Ми вдячні DRC за їхню турботу та внесок у покращення життя переселенців", — йдеться у повідомленні.

Люди обліковують побутові техніку від благодійників
Люди обліковують побутові техніку від благодійників. Агенція розвитку Миколаєва/Facebook

Ремонт приміщеня фінансувала Міжнародна організація з міграції (МОМ), додали в Агенції розвитку Миколаєва

"У Миколаєві завершився ремонт гуртожитку для вимушених переселенців (ВПО). Завдяки цьому близько 200 людей отримають надійний притулок. Проте не лише ремонтні роботи, а й обладнання приміщень були важливими аспектами підготовки гуртожитку", — додали у Агенції розвитку Миколаєва.

Що відомо

  • 31 січня 2023 року начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та генеральна секретарка Данської Ради у справах біженців Шарлотта Сленте підписали меморандум про взаєморозуміння. Співпраця передбачає надання допомоги внутрішньо переміщеним людям та постраждалим від війни.
  • 26 січня 2024 року у Миколаєві відкрили Офіс посольства Данії.
  • У Миколаєві підписали меморандум про співпрацю Миколаївського будівельного фахового коледжу із Данською радою у справах біженців.
  • Оператор протимінної гуманітарної діяльністі Данська рада у справах біженців на Миколаївщині працює з 2023 року.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок