Допомога постраждалим від насильства: громадам Миколаївщини передали обладнання

Допомога постраждалим від насильства: громадам Миколаївщини передали обладнання

Представники громад Миколаївщини
Представники громад з гаджетами. Миколаївська обласна військова адміністрація

У 14-ти територіальних громадах Миколаївщини установи, які надають підтримку постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, отримали технічні засоби для роботи.

Про це повідомили у пресслужбі Миколаївської обласної військової адміністрації.

"Техніка допоможе нам покращити якість надання послуг та розширити можливості для підтримки постраждалих", — зазначила директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОВА Оксана Єльчієва.

Гаджети передали в установи таких громад: Первомайська, Кам’яномостівська, Кривоозерська, Вільнозапорізька, Снігурівська, Новобузька, Братська, Бузька, Веселинівська, Прибузька, Южноукраїнська, Вознесенська та Миколаївська.

В ОВА додали, обладнання отримали від Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Що відомо

  • Станом на березень 2024 року у регіоні функціонують понад 30 служб та закладів для надання допомоги. У Миколаївській області до соціально-психологічних служб у 2023 році надійшло понад 11 тисяч звернень про скоєння різних видів та форм насильства, у 2022 році звернулись вісім тисяч людей.
  • У Миколаєві запрацював притулок для людей, які постраждали від домашнього та гендернозумовленого насильства. Тут можна отримати соціально-психологічну, правову допомогу та тимчасовий прихисток.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок