У Миколаєві відбулись навчально-тренувальні збори з тхеквондо

У Миколаєві відбулись навчально-тренувальні збори з тхеквондо

У Миколаєві відбулись навчально-тренувальні збори з тхеквондо
. Суспільне Миколаїв

25 липня 2020 року в Миколаєві відбулися спільні тренування зі спортсменами з Одеси в рамках щорічних навчально-тренувальних зборів із тхеквондо. Тренування провели з дотриманням протиепідемічних вимог. Про це кореспондентам Суспільного розповів президент Миколаївської обласної федерації тхеквондо Григорій Хозяінов.

" Під час пандемії ми змушені змінювати формат тренувань, кількість учнів на одному занятті, частоту прибирань і дезінфекцій тощо. У зв’язку з послабленням карантину, з’явилася можливість разом зі спортсменами з Херсона, Запоріжжя, Одеси більш ретельно готуватися до Чемпіонату України, який заплановано провести в жовтні", – розповів тренер Григорій Хозяінов.

За словами віцепрезидента Федерації тхеквондо ВТФ України, старшого тренера чоловічої збірної Віктора Подоляна, спільні заняття спортсменів із різних міст – це можливість мотивувати тхеквондистів продовжувати тренуватися в період, коли немає змагань.Тому тренування одеської команди зі спортсменами з Миколаєва – це можливість мотивувати учнів зосередитися, перш за все, на своїй загальній фізичній підготовці.

У Миколаєві відбулись навчально-тренувальні збори з тхеквондо
Фото - Тетяна Бакоцька

Мама спортсмена Олексія Масалова Наталія розповіла, що слідкувати за вагою сина без супроводу тренера не завжди вдається. Адже в домашніх умовах немає можливості виконувати чимало вправ, щоб підтримувати фізичний стан хоча би на тому ж рівні, що був до початку пандемії.

Спортсмен Андрій Атаманюк розповів, що одним із найцікавіших завдань для нього під час навчально-тренувальних зборів було виконувати роль судді.

"Вперше я, як рефері, оцінював спарингові бої за "Золотий бал" інших учнів. Це вимагає підвищеної концентрації уваги. Для мене це дуже корисний досвід, бо ключове завдання спортсмена – застосовувати на практиці здобуті знання більш ефективно та злагоджено", – розповів Андрій Атаманюк.

За словами експертки Міжнародної навчальної програми "Сучасні психологічні проблеми людства під час пандемії COVID-19", доктора наук, професора нейрологічного Центру при Університеті Генуї Аїди Болівар, спортивна спільнота в усьому світі нині шукає нові шляхи розвитку галузі. У період кризи зростає актуальність здобуття нових знань і навичок, що допоможуть подбати про фізичне й ментальне здоров’я.

Авторка – Тетяна Бакоцька.

Читайте також

На початок