Дві золоті медалі привезли зі Швеції миколаївські тхеквондисти

Миколаївські спортсмени повернулися зі Швеції, де 23 лютого 2020 року здобули на турнірі Всесвітньої федерації тхеквондо «Helsingborg OPEN G1» дві золоті медалі.

Одна з переможниць - Єлизавета Коптєва. Вона багаторазова чемпіонка України й міжнародних змагань. Дівчина каже: “Останній бій був найважчим і перемогу виборола в останні секунди. Золота медаль додала мені бали в міжнародному рейтинзі. Я піднялася на сходинку вище. Це можливість брати участь у важливіших турнірах”.

Ще одну золоту медаль завоював Сімур Мірзоєв. Тхеквондисти Марія Лабузова та Олександр Смирнов посіли п’яте місце. Тренер Григорій Хозяінов розповідає, що високого результату спортсменам вдалося досягнути завдяки участі в навчально-тренувальних зборах та в рейтинговому турнірі "Taekwondo Camp & Cup" Київської «Школи спорту», що відбувався з 13 по 16 лютого 2020 року в Києві.

Учасниками відкритого Всеукраїнского турніру «Чемпіонат Київської «Школи спорту» стали 800 тхеквондистів із 19 регіонів України, а також із Білорусі, Молдови, Польщі, Латвії, Узбекистану, Грузії. Відзнаку «Кращий тренер» серед учасників турніру Київської «Школи спорту» вручили Григорію Хозяінову. Відзнаку «Кращий спортсмен» отримав миколаївський тхеквондист Сімур Мірзоєв.

Авторка - Тетяна Бакоцька, оператор - Євген Сержук.