У Краматорську підписали договір на ремонт будинку по Ярослава Мудрого

У Краматорську підписали договір на ремонт будинку по Ярослава Мудрого

Наслідки обстрілів РФ у Краматорську
Будинок у Краматорську на вулиці Ярослава Мудрого, наслідки обстрілу в ніч на 31 серпня 2022 року . Олександр Гончаренко/Facebook

Краматорський виконком уклав договір з переможцем тендеру на ремонт п'ятиповерхового будинку по Ярослава Мудрого 44, який був пошкоджений російським обстрілом. Роботи мають звершити у 2025 році.

На системі торгів Prozorro завершився тендер на ремонт п'ятиповерхового будинку на Ярослава Мудрого, 44. Тендер виграла ТОВ "МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СДМК", яка зареєстрована у Краматорську. Фірма запропонувала 56 мільйонів 158 692 гривень. Це на три мільйони менше, ніж оголошена вартість тендеру.

Згідно з проєктною документацією, будівельники мають переробити комунікації, замінити дах, оновити під'їзди та підвальні приміщення, замінити асфальтне покриття, балки, відремонтувати балкони та провести облицювальні роботи тощо. Ремонт будинку мають завершити 2025 році.

Що відомо про будинок та попередній тендер, який скасували

Цей будинок міська влада визначила, як один з тих, що підлягають відновленню. Він входив у перелік житлових будинків щодо яких готували інвестпроєкти. Проте згодом, у 2024 році тут запланували розпочати ремонт: оголошення у Prozorro опублікували в лютому. Мова йшла про роботи на суму близько 45 млн 917 тис. 391 грн. Зараз на ремонт планують витратити, згідно з оголошеним тендером, 59 млн 63 тис. 202 гривні.

Держаудит служба повідомила, що в скасованому тендері аудитори встановили порушення законодавства з боку обох учасників: як замовника проведення аварійно-ремонтних робіт – Управління житлово-комунального господарства Краматорської міськради, так і їх виконавця – приватної фірми, яка попри невідповідність тендерній пропозиції стала переможцем конкурсу.

Тоді Управління житлово-господарства Краматорської міської ради погодилося з висновками аудиторів, скасувало рішення про визначення "МБК СДМК" переможцем торгів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок