У Краматорську вдруге оголосили тендер на ремонт будинку по Ярослава Мудрого

У Краматорську вдруге оголосили тендер на ремонт будинку по Ярослава Мудрого

Краматорськ, Донецька область
Краматорськ, Донецька область. Олександр Гончаренко/Facebook

Краматорське Управління житлово-комунального господарства вдруге оголосило тендер на ремонт багатоквартирного будинку на вулиці Ярослава Мудрого, 44. Цей будинок був пошкоджений внаслідок російського обстрілу в ніч на 31 серпня 2022-го. На це планують витратити понад 59 мільйонів гривень. Попередній тендер скасували — після аудиту Держаудитслужби.

Про це йдеться в оголошенні на сайті Prozorro, яке оприлюднило 15 травня Краматорське Управління ЖКГ.

"За ці кошти відремонтують систему опалення та вентиляції, зокрема, встановлять радіатори, прокладуть трубопроводи водопостачання з поліпропіленових труб й встановлять сушарки для рук. Також капітально відремонтують водопровід та каналізацію, зокрема, встановлять фільтри для води у трубах системи опалення. Ще проведуть демонтажні, загальнобудівельні та електромонтажні роботи", — йдеться на сайті Prozorro.

Серед ремонтних робіт Управління ЖКГ вказало, що у будинку ще вирівняють, пошпаклюють та пофарбують стіни, це зроблять на понад 730 квадратних метрах й облаштують територію біля будинку, де, зокрема встановлять чотири лави та урни.

Також в оголошенні зазначено, що фінансування робіт у 2024 та 2025 роках — за рахунок коштів фонду місцевого бюджету Краматорська.

Згідно з оголошенням ЖКГ, підрядник має виконати ремонтні роботи до 31 грудня 2025 року. Пропозиції можна подати до 27 травня 2024 року.

Що відомо про будинок та попередній тендер, який скасували

Цей будинок міська влада визначила, як один з тих, що підлягають відновленню. Він входив у перелік житлових будинків щодо яких готували інвестпроєкти. Проте згодом, у 2024 році тут запланували розпочати ремонт: оголошення у Prozorro опублікували в лютому. Мова йшла про роботи на суму близько 45 млн 917 тис. 391 грн. Зараз на ремонт планують витратити, згідно з оголошеним тендером, 59 млн 63 тис. 202 гривні.

Держаудит служба повідомила, що в скасованому тендері аудитори встановили порушення законодавства з боку обох учасників: як замовника проведення аварійно-ремонтних робіт – Управління житлово-комунального господарства Краматорської міськради, так і їх виконавця – приватної фірми, яка попри невідповідність тендерній пропозиції стала переможцем конкурсу.

Тоді Управління житлово-господарства Краматорської міської ради погодилося з висновками аудиторів, скасувало рішення про визначення "МБК СДМК" переможцем торгів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок