Яку стратегію використовує армія РФ на Лимано-Куп'янському напрямку

Яку стратегію використовує армія РФ на Лимано-Куп'янському напрямку

Лиманський напрямок, Донецька область, українська САУ "Богдана"
Українська САУ "Богдана" на передовій на Лиманському напрямку Донецька область. Фото: Військове телебачення України

На Лимано-Куп'янському напрямку військові РФ атакують у напрямку сіл Терни та Невське. Російська армія понад місяць намагається прорвати українську оборону, щоб вийти на Лиман з подальшим стратегічним рухом на Слов'янськ та Куп'янськ, однак їм цього не вдається.

Про це в ефірі "Суспільне. Студія" повідомив військовослужбовець 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Станіслав.

Він розповів, що російське військо намагається щоденно штурмувати піхотою, бронетехнікою.

"Наша (українська — ред.) лінія оборони тримається, навіть періодично нам вдається проводити наші успішні штурмові дії і займати ворожі (російські — ред.) позиції. Вони використовують свою значну перевагу в особовому складі — свою піхоту використовують як розхідний матеріал, постійно штурмуючи невеликими групами, так званими м'ясними штурмами. Вони намагаються просунутися хоч на пів метра, десь закопатися ближче до наших позицій, застрибнути в наші окопи", — уточнив військовослужбовець.

За його словами, кілька днів тому рухалися п'ять російських штурмових груп по 5-10 людей й перша штурмова група змогла застрибнути в окоп, де перебували українські військові — ця група була майже повністю знищена, у полон потрапили двоє військових РФ.

"Вони розповіли, що за ними рухаються також наступні штурмові групи з допомогою артилерії, ударних безпілотників вони всі були знищені. Вони (військові РФ — ред.) абсолютно не жаліють свій особовий склад", — розказав військовий Станіслав.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок