Спалили декілька Т-90: пресофіцерка 47-ї бригади про ситуацію на Авдіївському напрямку

Спалили декілька Т-90: пресофіцерка 47-ї бригади про ситуацію на Авдіївському напрямку

Бойова машина M2 Bradley
На озброєнні. Бойова машина M2 Bradley. Фото: Getty Images

Українські військові на Авдіївському напрямку знищили декілька сучасних російських танків Т-90. Також в прямому бою бронемашина "Bradley" спалила російський танк Т-80.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомила пресофіцерка 47-ї бригади Анастасія Блищик.

"Сьогодні за ранок російські окупанти наступали одночасно на двох напрямках в смузі відповідальності нашої бригади. На першому напрямку було задіяно дві БМП разом з десантом, на другому напрямку було два БТР, одна БМП-2 й один ворожий танк Т-72. Техніка ця була ліквідована. Окупанти також були ліквідовані і один окупант, якому пощастило вижити, він все-таки обрав смерть і підірвав себе гранатою", — повідомила Анастасія Блищик.

Речниця зазначила, що сьогодні, 8 травня екіпаж “Bradley” на позивний "Діскавері" з 2 механізованого батальйону, знищив російський танк.

Також за даними пресофіцерки, нещодавно російські окупанти застосовували проти бійців 47-ї бригади танки Т-90, які вважаються надсучасними на озброєнні російської армії.

"Лише за один день це було три одиниці та також ця техніка була спалена. Тобто, як бачимо, противник застосовує зараз тут як новітню, так і стару техніку. Якщо говорити про російських окупантів, то от за сьогодні їх було дуже багато ліквідованих, навіть порахувати дуже важко. Тому що, противник знову повернувся до цієї тактики мʼясних штурмів", — повідомила Анастасія Блищик.

Анастасія Блищик додала, що російські окупанти зазнають значних втрат в живій силі, які українські військові не можуть порахувати, через те що армія РФ повернулася до тактики так званих "мʼясних штурмів".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок