Удар по мосту через канал Сіверський Донець — Донбас поблизу Часового Яру: в ОСУВ "Хортиця" розказали деталі

Удар по мосту через канал Сіверський Донець — Донбас поблизу Часового Яру: в ОСУВ "Хортиця" розказали деталі

Доповнено

Збройні сили не підривали міст через канал Сіверський Донець — Донбас поблизу Часового Яру в Донецькій області. Удару завдали російські військові. Ситуація у боях поблизу міста за останні дні не змінилась.

Про це в етері телемарафону "Єдині новини" повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин.

Відповідаючи на питання щодо ураження та руйнування мосту через канал, він заперечив інформацію про те, що удар нанесли українські військові.

"Збройні сили України міст через канал Сіверській Донець — Донбас не підривали. Навпаки було так, що наші підрозділи відбудовують цей міст, щоб мати шляхи сполучення, і коли наша вантажівка перебувала там і привезла будівельні матеріали, по ній влучили FPV-дрони. Ніхто не загинув. Вантажівку було пошкоджено", — наголосив Назар Волошин.
Підрив мості через канал Сіверський Донець — Донбас поблизу Часового Яру
Розташування мосту через канал на мапі, дані DeepState на 6 травня 2024 року . Графіка на основі мапи DeepState

Коли було ураження мосту через канал, Волошин не уточнив.

За словами начальника міської військової адміністрації Сергія Чауса, міст вже зазнавав руйнувань раніше.

"Цей міст зруйнований давним давно. І його тоді розбили явно не наші (українські — ред.) хлопці, не наші захисники. Туди було влучення ракети. Це було давно", — сказав очільник громади в етері "Еспресо".

Чи зайшли військові РФ у Часів Яр

За минулий тиждень ситуація біля Часового Яру не змінилась, зауважив Назар Волошин.

"Однак російська пропаганда періодично робить інформаційні вкиди, що їхня армія увійшла в місто. Жодних територіальних успіхів ворог там за останні дні не мав. Ворожої російської армії в місті немає", — наголосив речник ОСУВ "Хортиця".

У вечірньому зведенні Генштабу на сторінці Facebook йдеться про те, що на Бахмутському напрямку фронту, де розташований Часів Яр, Сили оборони відбили 11 атак армії РФ.

Що відомо про Часів Яр на Донеччині

Часів Яр розташований за 15 кілометрів від захопленого російськими військами Бахмута. За даними начальник міської військової адміністрації Сергія Чауса на 6 травня, у місті залишаються 680 людей.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок