Обстановка на Східному фронті загострилася — Сирський

Обстановка на Східному фронті загострилася — Сирський

Олександр Сирський
Головнокмандувач ЗСУ Олександр Сирський з військовими на Покровському напрямку на Донеччині. Головнокомандувач ЗС України/Facebook

Обстановка на Східному фронті останніми днями суттєво загострилася, що повʼязано зі значною активізацією наступальних дій росіян після проведення в РФ президентських виборів.

Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, який наразі працює в районі операції на Покровському напрямку на Донеччині.

"Ворог активно атакує наші позиції на Лиманському, Бахмутському напрямках штурмовими групами при підтримці бронетехніки. На Покровському напрямку намагається прорвати нашу оборону, використовуючи десятки танків та БМП", — написав Сирський.

За його словами, наступу росіян сприяє тепла суха погода, яка зробила танкодоступною більшу частину відкритих ділянок місцевості.

"За результатами заслуховування висновків щодо характеру дій противника були прийняті рішення, спрямовані на посилення найбільш проблемних ділянок оборони засобами РЕБ та ППО. Також, поповнені запаси дронів всіх типів, протитанкових ракет, переміщені додаткові резерви сил та засобів", — додав Головнокомандувач.

Раніше керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов назвав ситуацію на фронті "складною, але контрольованою". За його словами, до кінця весни в Україні очікують активізації російських наступальних дій.

На початок