Речник ОСУВ "Хортиця": "В Іванівському вирішується ключова мета подальшого успіху та наступу російських військ"

Речник ОСУВ "Хортиця": "В Іванівському вирішується ключова мета подальшого успіху та наступу російських військ"

Російські військові тиснуть з флангів і йдуть в лобові атаки поблизу Іванівського. Їх основна мета — Часів Яр. На Бахмутському напрямку тривають важкі бої, саме в Іванівському "вирішується ключова мета подальшого успіху та наступу російської армії".

Про це в ефірі "Еспресо" розповів начальник пресслужби оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Ілля Євлаш.

"Поблизу Часового Яру ситуація дуже складна. Російські військові атакували в районі Іванівського, застосовуючи свої штурмові підрозділи, артилерію, гранатомети, міномети різних калібрів та авіацію. Щоправда, авіації стало менше, приблизно вдвічі зменшилась кількість обстрілів. Армія РФ продовжує тиснути штурмовими групами як з флангів, так і в лоб поблизу Богданівки та Іванівського", — каже речник.

Ілля Євлаш уточнив, що основна мета російських військ — Часів Яр, оскільки після Часового Яру це буде продовження наступу на Костянтинівку, а наділі з південного флангу на Краматорсько-Слов'янську агломерацію.

Речник зазначив, що за добу найбільше боїв було на Лиманському напрямку — 18 боїв та шість в напрямку Часового Яру.

"Поблизу Табаївки російські військові вдалися до закріплення на своїх рубежах, вони зрозуміли, що немає перспектив розвитку їх наступів на цій ділянці фронту. Вони облаштовують свої оборонних позицій та штурмових рот. Що третя рота у російських військ штурмова. Це 100-120 бійців. Вони підготовлюють свої резерви та перекидають все в район Тернів та Ямполівки", — уточнив Ілля Євлаш.

"Російські військові підтягнули на кордон з Харківщиною декілька підрозділів Росгвардії. Але це не є штурмовий та бойовий підрозділ, переважно ці загони використовуються для розгону масових демонстрацій та мітингів. Це поповнення спрямоване на укріплення своїх кордонів. Вони зводять фортифікації та окопуються, зводять максимальні рубежі оборони, аби унеможливити дії з нашої сторони", — зазначив Ілля Євлаш.

За його словами, наступальних формувань поблизу Харкова не виявлено, російські військові переходять до оборони та підсилюють свій державний кордон.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок