Перейти до основного змісту
"Мені дуже подобається, акуратно". У Білокураківському хабі безкоштовно стрижуть переселенців

"Мені дуже подобається, акуратно". У Білокураківському хабі безкоштовно стрижуть переселенців

"Мені дуже подобається, акуратно". У Білокураківському хабі безкоштовно стрижуть переселенців
. Фото: Суспільне Донбас

У Білокуракинському хабі, який розташований у Житомирі, запровадили нову послугу для переселенців з Луганщини. Щосереди тут працює перукар і безоплатно стриже усіх охочих.

Андрій переїхав до Житомира з Попасної. Сьогодні він прийшов до Білокуракинського координаційного центру, щоб скористатись безкоштовною послугою перукаря.

"Дуже добре, мені дуже подобається, ви самі бачите, акуратно. Дуже корисно, тому що зараз стрижка коштує мінімум 140 гривень, а не в усіх переселенців є гроші навіть за житло заплатити, продукти. Дуже корисна послуга, можна за ці гроші щось купити дітям", — розповідає переселенець.

Стриже відвідувачів перукарка Таїсія, вона також переселенка з Луганщини. Каже, до повномасштабного вторгнення РФ робила зачіски в рідному місті.

У Білокураківському хабі безкоштовно стрижуть переселенців
Перукарський досвід майстрині Таїсії, що стриже переселенців, 15 років. Житомир, 2023 рік. Фото: Суспільне Донбас

"У мене стаж вже 15 років, я дуже люблю свою професію, я дуже рада, що її знайшла — це моє. Я надаю перукарські послуги. Раз на тиждень я стрижу безкоштовно переселенців із Луганської області. Я дуже рада бачити наших людей, тому що вони якісь рідні, і звісно ми спілкуємося, навіть після стрижки ми обмінюємося номерами телефонів і розмовляємо", — ділиться майстриня.

Запровадили безкоштовні стрижки у хабі місяць тому, послугою вже скористалися до пів сотні людей. Окрім того, тут ВПО з Луганської області щодня видають продуктові набори та одяг.

У Білокураківському хабі безкоштовно стрижуть переселенців
До хабу за допомогою переселенці з Луганської області звернулися 2200 разів. Фото: Суспільне Донбас

"Також співпрацюємо з благодійними організаціями та міжнародними фондами, які надають підтримку не тільки у вигляді гуманітарних наборів, але й наданню консультацій з юридичних питань, психологічних питань. На сьогодні в нашому центрі зареєстровані 507 людей, це не тільки мешканці Білокуракинської громади, це взагалі всі ВПО з Луганської області", — розповідає керівниця ЦНАПу Білокуракінського координаційного центру Тетяна Гнилицька.

У координаційному центрі працюють переселенці з Білокуракинської громади, яка наразі тимчасово окупована. Хаб розпочав роботу в Житомирі у березні поточного року. За цей час переселенці з Луганщини звернулись за допомогою 2200 разів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Топ дня

Вибір редакції

На початок