У Маріуполі знищена вся інфраструктура громадського транспорту — міська рада

У Маріуполі знищена вся інфраструктура громадського транспорту — міська рада

Тролейбуси в Маріуполі
Тролейбуси в Маріуполі. Тролейбуси в окпованому РФ Маріуполі. Фото: міська рада Маріуполя

У Маріуполі знищена вся інфраструктура громадського транспорту, близько 90 відсотків не підлягає ремонту. На відновлення того рівня, що було – необхідні сотні мільйонів інвестицій та до трьох років роботи, заявили у міській раді Маріуполя.

"Російські окупанти знищили майже весь транспорт, який було закуплено за останні п‘ять років. 259 автобусів, тролейбусів та трамваїв пошкоджено, близько 90% повністю знищені та не підлягають оновленню. Більш-менш вцілілий транспорт окупанти намагаються відремонтувати та відправляють його до Донецьку", розповіли в мерії.

У відомстві додали, що зруйновано понад 50 км тролейбусної та трамвайної контактної мережі. А це 95 відсотків.

У міській раді додали, що російські окупанти в окупованому місто завозять застарілі автобуси.

Що відомо

  • До середини липня окупанти мають відновити роботу Маріупольського порту
  • У тимчасово окупованому Маріуполі російські військові почали потроху випускати людей з міста на власному авто та ввели комендантську годину.
  • Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко під час брифінгу заявив, що, на його думку, російські окупанти запрошують маріупольців повертатися у місто, щоб створити "живий щит" з них.
  • Російські війська зруйнували Маріуполь Донецької області. Місто перебувало в блокаді армії РФ із початку березня. Голова Донецької обласної військової адміністрації Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ. Мер Маріуполя Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%.
  • До кінця 2022 року у Маріуполі через відсутність водопостачання та зруйновану каналізацію від хвороб та епідемій можуть померти понад 10 тисяч людей. Наразі у місті перебуває від 150 до 170 тисяч жителів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook та Instagram

На початок