Видавництво додрукує ще наклад збірки загиблого на фронті поета Максима Кривцова

Видавництво додрукує ще наклад збірки загиблого на фронті поета Максима Кривцова

Видавництво додрукує ще наклад збірки загиблого на фронті поета Максима Кривцова
.

Видавництво "Наш Формат" додрукує новий тираж книги поета і військового Максима Кривцова "Вірші з бійниці", її уже можна передзамовити. Кривцов загинув на фронті 7 січня.

Про це повідомили у соцмережах видавництва.

"Він дуже хотів видати збірку і боявся, що може не встигнути зробити це за життя. А коли книжка вже була в друкарні, ділився з редакцією ідеями наступних збірок. Пам'ять про Максима збережеться у його віршах", — йдеться у повідомленні.

У видавництві розповіли, що всі кошти від продажу теперішнього і майбутніх накладів, а також електронних примірників збірки перераховуватимуть родині Кривцова та громадській організації "Реформація" на просвітницькі книжкові проєкти для військових.

Перший наклад книжки становив 1500 примірників, частину видавництво відправило передзамовникам, а решту придбали після новини про загибель Кривцова. Другий тираж збірки очікують у середині лютого.

Передзамовити книжку можна за посиланням.

Видавництво додрукує ще наклад збірки загиблого на фронті поета Максима Кривцова
Видавництво додрукує новий наклад збірки загиблого на фронті поета Максима Кривцова. Фото: з фейсбуку Любка Дереша

другий наклад книжки кривцова
Книгу Кривцова можна передзамовити на сайті видавництва. Скриншот із сайту видавництва "Наш Формат"

У видавництві додали, що окрім власне текстів у книзі вміщені плівкові фото, які робив сам поет: "Ми дуже хотіли, щоб читач побачив не тільки військового поета, а й митця з тонкою душевною конструкцією і поглядом художника. Він хотів відкритися читачеві і взаємодіяти з ним, тож написав про себе так, ніби це анкета в тіндері. А ще придумав додати в книжці сторінки, де читач намалює його вірша чи напише свого".

Максим Кривцов пішов на війну добровольцем у 2014 році. Також працював у Центрі реабілітації та реадаптації учасників війни на Донбасі та у Veteran Hub. Після повномасштабного вторгнення у лютому 2022-го повернувся до лав ЗСУ. Продовжував писати вірші та прозу. Мав незавершений роман.

Поезія Максима Кривцова звучала у межах проєкту Радіо Промінь "День, якого не повинно бути".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок