"Океан Ельзи" спонтанно виступили на Пішохідно-велосипедному мосту в Києві

"Океан Ельзи" спонтанно виступили на Пішохідно-велосипедному мосту в Києві

Доповнено
"Океан Ельзи" спонтанно виступили на Пішохідно-велосипедному мосту в Києві
. Фото: Суспільне

"Сьогодні о 15:00, якщо ти в Києві, просто приходить на Пішохідно-Велосипедний міст. Океан Ельзи заспіває кілька пісень, просто разом з нами всіма", — написали музиканти в своєму телеграм-каналі.

"Ми тут. Ми разом. Ми сильні та об'єднані", — додали "Океан Ельзи". Музиканти також опублікували пост з локацією й уже за кілька годин заспівали для шанувальників.

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук розказав Суспільному, яке теж побувало на концерті просто неба, що ідея концерту виникла спонтанно, буквально сьогодні вранці:

"Задача була дуже проста. Перша — об'єднати людей, друга — показати, що всі ми тут удома, в Києві, продовжуємо високо нести свій прапор і дивитися вперед.

Ми музиканти, й що ми можемо зробити більш щиро, більш впевнено і більш переконливо, ніж заспівати ті пісні, які люди знають і які символізують ту ситуацію, яка сьогодні відбувається?

Насправді, ми не говорили нікому, що ми тут будемо. Це випадково наші фани в київському пабліку про це говорили і просочилось це, ми не хотіли прямо такого шуму.

Але нам дуже приємно, що ви всі прийшли. Це дуже важливо зараз показати українцям, що ми всі разом. За годину збирається величезна кількість людей. І всі єдині, в одному пориві, в тому, що наша Україна обов'язково переможе і що все буде добре".

Суспільне також розпитало відвідувачів про враження. Євгенія Міхновська розказала, що інформацію про виступ "Океану Ельзи" їй надіслали друзі:

"Я навчаюсь у Києво-Могилянській академії, у нас одразу ця новина поширилася по чатах. Ми зібрали бажаючих, прийшли сюди. Для нас це дуже важливо, тому що сьогодні суперважкий день після вчорашніх новин, після визнання (Путіним, — авт.) так званих "ЛНР" і "ДНР". Це один з моментів, коли можна побачити близьких людей, поговорити про те, що нам болить, як ми бачимо майбутнє України.

"Океан Ельзи" спонтанно виступили на Пішохідно-велосипедному мосту в Києві
Глядачка Євгенія Міхновська. Фото: Суспільне

Вчора було тривожно, але, якщо чесно, я більше злилась. Тому що це не те, що має відбуватися з моєю країною. Але це не паніка, тому що я розумію, які ризики можуть бути для нас, киян. Мені здається, незважаючи на всі карантинні обмеження, людям важливо бачити, що ми не одні. У нас у всіх є одна цінність — Україна, і ми готові об'єднуватись. Це морально допомагає, розряджає обстановку і є відчуття, що нас багато і все буде добре".

Глядачка Оксана, яка приїхала на імпровізований концерт з Солом'янського району столиці розказала, що подіями в країні схвильована, але концерт допомагає вірити в краще:

"Про виступ попередили всього за кілька годин, але ми приїхали й надзвичайно задоволені — таке якесь внутрішнє піднесення. Зараз дуже важливо згуртувати всіх, показати, що все буде добре. Мене зараз дуже патріотичні емоції сповняють.

Я схвильована. За новинами слідкуємо, вчора цілу ніч чекали звернення Зеленського. Тривожно трішки. Але все буде добре — для кожного з нас!"

Що відомо

"Океан Ельзи" вже чотири роки не давав концерти на великих стадіонах і шість років не випускав нових альбомів. Але фронтмен гурту Святослав Вакарчук у 2021 році випустив сольний альбом "Оранжерея", який присвятив своєму батькові.

У листопаді 2021 року гурт повідомив про початок роботи над новим альбомом та анонсував світовий тур на його підтримку.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

На початок