"Океан Ельзи" та "Один в каное" присвятили нову пісню Львову

"Океан Ельзи" та "Один в каное" присвятили нову пісню Львову

"Океан Ельзи" та "Один в каное" присвятили нову пісню Львову

Групи "Океан Ельзи" та "Один в Каное" записали спільний трек "Місто Весни", який з'явиться у новому альбомі ОЕ. Святослав Вакарчук написав пісню у Києві, але присвятив Львову.

“Я часто гуляю сам. Мені там подобається. Я йшов і відчув величезну хвилю якогось такого суму за Львовом. І мені в секунду написалася пісня. В голові створилися рядки, які я просто поклав на музику прямо в голові, поки гуляв. Коли я прийшов додому, я сів за інструмент і зіграв. На 90 відсотків пісня була готова ще в момент моєї прогулянки парком”, - розповів лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук.

Пісню-присвяту рідному місту Святослав Вакарчук вирішив записати в дуеті із львів'янами “Один в Каное” творчість яких дуже поважає.

“Це люди, яких я дуже поважаю і ціную, мені дуже багато подобається їхніх пісень. Я подзвонив Ірі Швайдак, вона згодилася. Вони послухали пісню спочатку, потім згодилися. І ми зробили спільну роботу. Партія гітари належить Устиму, він трішки переробив мою оригінальну партію, бо я кострубато граю на гітарі. Я сам її зіграв на гітарі. Він зробив більше так у своєму стилі. Ми хотіли, щоб це мало настрій “Один в Каное”, його оберти, його гармонію. І партію роялю зіграв я, партію голосу заспівали я і Іра. Фактично, я б сказав, що це вони вдвох і я”, - сказав Вакарчук.

Радіопрем'єра пісні “Місто Весни” відбудеться 10 вересня в ефірі шоу “Селекція” на “Радіо Промінь”.

У червні ОЕ та реперка аlyona аlyona презентували спільну пісню "Країна дітей".

Що відомо

  • Після того, як Святослав Вакарчук відмовився від мандату народного депутата, він відновив виступи. "Я повернувся", - сказав співак на сцені фестивалю "Атлас", де заспівав після дворічної концертної перерви.
  • У червні 2021 року український інді-гурт "Один в каное" вперше за п'ять років випустив альбом. Він має таку ж назву, як і дебютний альбом гурту - "Один в каное". 12 пісень з’явилися у вільному доступі на цифрових музичних платформах.

Читайте більше

Один в каное: "Ми не були готові, що так багато людей зрозуміють новий альбом, що він сподобається"

30 знакових пісень української незалежності: від ВВ до Kazka

Історія гурту "Один в каное"

Антологія українського альбому. Один в каное

Антологія українського альбому. Гурт Океан Ельзи

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше