Від коронавірусу померла оперна співачка і волонтерка Олександра Тарасова

Від коронавірусу померла оперна співачка і волонтерка Олександра Тарасова

Від коронавірусу померла оперна співачка і волонтерка Олександра Тарасова Aleksandra Tarasova/Facebook

Від ускладнень, спричинених коронавірусом, в суботу, 2 січня, померла українська волонтерка й оперна співачка Олександра Тарасова.

Про це у Facebook повідомила волонтер Лілія Блохіна.

"Сум, біль… Друзі, від COVID-19 померла наша волонтер Олександра Тарасова”, – написала Блохіна.

За словами друзів та знайомих жінки, хвороба у неї проходила дуже важко.

"На жаль, Саша зараз в реанімації. Стан стабільно тяжкий. У неділю стався пневмонічний інфаркт, тромби в легені, і з того часу Саша поки сама не дихає", – повідомила 29 грудня у Facebook подруга Олександри Оксана Шевченко.

Хто така Олександра Тарасова

До війни Тарасова працювала в Національній опері України. У 2014 році вона стала виконавчим директором Фонду допомоги армії "Крила фенікса", з якого згодом перейшла на посаду голови правління фонду "Повернись живим".

З квітня 2015 року до березня 2018-го жінка очолювала Управління у справах ветеранів війни та учасників Антитерористичної операції у Міністерстві соціальної політики. Також вона допомагала волонтерам, пораненим бійцям та підтримувала військовослужбовців.

Олександра Тарасова сама виховувала двох дітей.

Що відомо

  • За даними МОЗ, станом на ранок 2 січня в Україні зареєстрували 5 038 нових заражень COVID-19, що на 4 394 випадків менше у порівнянні з попередньою добою. За минулу добу зафіксували 51 летальний випадок, одужали 2 606 людей.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше