"Казка Про". Короткометражка на злобу дня з піснями українських артистів

"Казка Про". Короткометражка на злобу дня з піснями українських артистів

"Казка Про". Короткометражка на злобу дня з піснями українських артистів

10 грудня музичний портал Rap.ua виклав короткометражну стрічку "Казка про", яка об'єднує п'ять мультфільмів з піснями сучасних українських виконавців. Це частина соціального проєкту, покликаного звернути увагу молоді на актуальні проблеми сучасного суспільства.

Короткометражна стрічка, в якій дівчинка як символ молодого покоління спостерігає за ситуацією у світі (та вирішує змінити ситуацію на краще) об'єднана з п'ятьма мультфільмами, пісні для яких спеціально написали популярні українські урбан-артисти: Alina Pash x Zbaraski, Fo Sho, HKHKT x Alex Pervukhin, Freel і Otoy.

Кожен з артистів писав трек н тему , що його хвилює (від занепаду культури від Аліни Паш – до пандемії фейк-ньюз від Freel), після до нього створювали анімований відеоряд.

Свій вибір формату та музичного жанру автори пояснюють бажанням розповісти про складні речі максимально просто. Вони наполягають, що попри велику кількість глобальних проблем – кожен може докласти руку до її виправлення. "Ми вважаємо, що реп – це не просто музика. Це те, що може змінювати людей, а молодь – сила, здатна змінити світ", – коментують роботу автори.

Проєкт "Казка про" виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Читайте також

“Мені дуже хочеться розвивати українську культуру”. Інтерв'ю з Аліною Паш про можливості та музику

Як скласти святковий плейлист, який сподобається всім друзям

Фестивальне літо-2021. Чи повернуться українські фестивалі і якими вони будуть

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше