Миколаївець дебютував у Лізі Чемпіонів із футболу

Миколаївець дебютував у Лізі Чемпіонів із футболу ФК "Динамо"

Уродженець Миколаївщини Денис Попов у складі команди “Динамо” зіграв у першому турі Ліги Чемпіонів проти італійського “Ювентусу”. Для футболіста це перший матч такого рівня.

Гра відбулась 20 жовтня в Києві. Денис Попов з’явився на полі на 70-й хвилині та замінив захисника Олександра Караваєва. На той момент українці вже програвали італійцям із рахунком 0:1.

Миколаївець дебютував у Лізі Чемпіонів із футболуФК "Динамо"

На 85-й хвилині зустрічі Ювентус подвоїв свою перевагу. Після передачі у штрафний майданчик Хуана Куадрадо, головою замкнув подачу Альваро Мората. У підсумку нападник встановив остаточний рахунок у матчі – 0:2.

Денис Попов почав займатись у київському "Динамо" з 2015 року. В основному складі захисник дебютував 13 квітня 2019 року у матчі проти "Маріуполя".

• "0:2 – забагато для такої гри". Що сказав Луческу після матчу "Динамо" проти "Ювентуса"