"Динамо" програло "Ювентусу" в першому турі Ліги чемпіонів

"Динамо" програло "Ювентусу" в першому турі Ліги чемпіонів AP Images

Результат матчу вирішив дубль Альваро Морати.

"Динамо", яке уперше за чотири сезони кваліфікувалося до групового етапу Ліги чемпіонів, у першому турі на НСК "Олімпійський" приймало чемпіона Італії, "Ювентус". Туринці приїхали до Києва без кількох гравців основного складу, серед яких виділялася відсутність Кріштіану Роналду: у португальця коронавірус.

У першому таймі команди голів не забивали, кілька сейвів зробив Георгій Бущан. "Динамо" контролювало м'яч, але в атаці нічого не показувало.

Уже на першій хвилині другого тайму "Ювентусу" вдалося відкрити рахунок: Альваро Мората зіграв на добиванні після удару одноклубника та переправив м'яч у ворота, 0:1.

Після пропущеного м'яча "Динамо" провело заміни, почало активніше атакувати і частіше доходило до штрафного суперника. Однак небезпечних моментів не було. Натомість забив "Ювентус" - Хуан Куадрадо подав з фланг, Альваро Мората випередив центрального захисника Забарного та пробив між ногами Бущана, 0:2.

Пропустивши вдруге, "Динамо" провело ще кілька небезпечних атак, але забити хоча б один гол не вдалося. Як підсумок, перемога "Ювентуса" з рахунком 2:0.

Ліга чемпіонів. Група G. Перший тур

"Динамо" (Україна) - "Ювентус" (Італія) 0:2

Голи: Мората, 46, 84

"Барселона" (Іспанія) - "Ференцварош" (Угорщина) 5:1

Голи: Мессі, 26 (пен.), Фаті, 42, Коутіньо, 52, Педрі, 82, Дембеле, 89 - Харатін, 70 (пен.)