"0:2 - забагато для такої гри". Що сказав Луческу після матчу "Динамо" проти "Ювентуса" dynamo.kiev.ua/

Головний тренер "Динамо" - про гру проти "Ювентуса".

"Динамо" програло "Ювентусу" в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів з рахунком 0:2. Обидва голи італійський клуб забив у другому таймі.

Для "Динамо" - це була перша гра у групі Ліги чемпіонів за останні чотири сезони.

У післяматчевих коментарях журналістам головний тренер київського клубу Мірча Луческу розповів про власну оцінку цього матчу, позитивні моменти та конкурента для Владислава Супряги.

• Загальна оцінка гри

"Виграла сильніша та досвідченіша команда, з іншим рівнем техніки. "Динамо" припустилося двох помилкох через брак досвіду - пропустили двічі, могли краще зіграти в захисті. Можливо, 2:0 - занадто багато для такої гри, ми заслужили на свій гол в кінці матчу, але якщо брати в загальному - Ювентус був сильнішим.

Я задоволений загалом грою, не задоволений помилкою на 46-їй хвилині, бо ми пропустили гол, який одразу змінив малюнок гри. Ми виходили на другий тайм, щоб ризикнути і виграти. Ми ризикували, але було занадто пізно".

• Позитивні елементи матчу

"Організація гри та самі дії футболістів дають надію на майбутнє. Не можу сказати, що ми грали погано, ми грали добре.

Є два позитивні моменти. Перший - це сам вихід у групу Ліги чемпіонів, щоб наші молоді футболісти отримали цей досвід. Другий - молоді хлопці грали на рівних з таким суперником. Ми розраховували, що будемо ризикувати в другому таймі, але помилка на першій хвилині після перерви не дозволила нам. Кінцівка була за нами: могли забити".

• Цілі на осінню частину сезону

"Треба сконцентруватися на грі в чемпіонаті та матчі з "Ференцварошем". "Ювентус" і "Барселона" - це команди вищого рівня, ніж ми та угорці. "Динамо" пробує отримати досвід, який потрібен молодим гравцям, адже давно не грали у Лізі чемпіонів".

• Про конкуренцію на позиції центрального нападникаУ заявці "Динамо" є нападники Владислав Супряга, Назарій Русин, а за два місяці сплине дискваліфікація Артема Бєсєдіна

"Хто головний конкурент Супряги? Повернувся до тренувань Артем Бєсєдін - він буде його конкурентом".

• Наступний матч у Лізі чемпіонів "Динамо" проведе в гостх проти "Ференцвароша" - гра відбудеться в середу, 28 жовтня.
  • Поразка від "Ювентуса" - перша для Мірчі Луческу на посаді головного тренера "Динамо".
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start