ЦВК акредитувала понад 200 спостерігачів за місцевими виборами

ЦВК акредитувала понад 200 спостерігачів за місцевими виборами

ЦВК акредитувала понад 200 спостерігачів за місцевими виборами
. Будівля ЦВК. Фото: УНІАН

Центральна виборча комісія акредитувала 205 офіційних спостерігачів на місцевих виборах. Зокрема, за голосуванням спостерігатимуть шість міжнародних організацій та представники трьох іноземних держав.

"Розглянувши відповідні звернення від двох міжнародних організацій, Комісія акредитувала 78 офіційних спостерігачів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. А саме: 25 – від Громадської спілки "Міжнародне співтовариство з прав людини", 53 – від Європейської мережі організацій з моніторингу виборів", - йдеться у повідомленні ЦВК.

Читайте також: Голосування на самоізоляції: що потрібно, щоб взяти участь у виборах

Загалом акредитували 205 офіційних спостерігачів. З них 14 – від трьох іноземних держав та 191 – від шести міжнародних організацій.

Що відомо

  • Верховна рада призначила на 25 жовтня чергових місцевих виборів депутатів обласних, Київської міської, районних у містах рад та мера Києва.
  • 1 липня Рада майже вчетверо зменшила кількість районів в Україні. Прем'єр Денис Шмигаль заявив, що до осені планується завершити реформу децентралізації в Україні, аби місцеві вибори, які пройдуть у жовтні, відбулися вже у всіх новостворених територіальних громадах.
На початок