Володимир Бринзак - про виліт збірної України за кордон та зміни в календарі Кубка світу

Володимир Бринзак - про виліт збірної України за кордон та зміни в календарі Кубка світу

Ексклюзивно
Володимир Бринзак - про виліт збірної України за кордон та зміни в календарі Кубка світу Facebook Володимир Бринзак

Президент Федерації біатлону України розповів про підготовку збірної до майбутніх етапів Кубку світу.

В ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт Бринзак розповів про закордонні збори, плани на перший тримест біатлонного сезону та позитивний тест Дмитра Підручного.

За словами Бринзака, зараз триває підготовка до вильоту збірної до Німеччини, готуються необхідні для цього необхідні документи, а автобуси з необхідним інвентарем уже вирушили до Німеччини. Однак впевненість у тому, що команда потрапить до Німеччини наступить лише тоді, коли біатлоністи опиняться там.

"Це ще не факт, що ми виїхали закордон. Поки триває підготовка. Багато було зроблено головним тренером Юраєм Санітрою – він працював з німецькою стороною. Ми працювали на всіх рівнях, пояснювали, що нам потрібно потрапити на підготовку. Нам надали спеціальне запрошення від землі Баварії, де знаходиться Рупольдинг, а також приватного готелю, де має розміщуватися команда. Сподіваємось, що з цими документами нас випустять, а головне впустять в Німеччину. У п’ятницю, 2 жовтня буде виліт. Вже автобуси з інвентарем поїхали, а команда повинна летіти. Сподіваємось на краще", - заявив Бринзак.

Також він сказав, що після перших зборів, одразу плануються другі в австрійському Рамзау, а потім переліт до Скандинавії на вкатку, при цьому в Україну збірна не повертатиметься.

Читайте також: Склад збірної України з біатлону на закордонні збори

Стосовно капітана збірної, Дмитри Підручного, котрий отримав перший позитивний, а другий негативний тести на коронавірус, Володимир Бринзак сказав, що саме такого розвитку подій він і боявся.

"Почав переслідувати нас коронавірус. Дмитро буде повторно здавати, бо симптомів ніяких не має. Можливо, проблема з тестами. Це те, чого я боявся, сезон зараз розпочинається і такі речі починають виникати. У найгіршому варіанті комусь доведеться залишатися вдома і тренуватися в Україні. Поки усі здають, щоб вилетіти".

У першому триместрі збірна України готуватиметься до об'єднаних етапів. На думку президента ФБУ, це хороший варіант, оскільки при цьому економляться кошти, а спортсмени менше втомлюються через перельоти та велику кількість стартів.

"Краще бути в одному місці, відпочити і знову стартувати, аніж тисячі кілометрів діставатися на автобусах. Та й захворіти можна, то краще вже так", - каже Бринзак.

Читайте також: Кубок світу з біатлону: оновлений календар на грудень

Стосовно заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу, Володимир Бринзак сказав, що, все залежатиме від країни-господаря.

"Ще нічого невідомо, це буде ближче до старту. Буде залежати від держави-господаря, вони можуть закрити кордону і змагання взагалі не відбудеться. Зараз така ситуація, а як буде за два місяці - ми ж не знаємо".

Ті біатлоністи, які не отримають належної практики у грудні через скасування етапів Кубка IBU, також отримають змагальну практику змагання. Зокрема, це старти в Словаччині та відкритий чемпіонат України.

"Дзвонили нам зі Словаччини, там планують організовувати змагання, де будуть брати участь господарі, біатлоністи з Польщі, Латвія, Литви. Нас запрошують і ми будемо запрошувати на Відкритий чемпіонат України. Особливо, це буде стосуватися юніорів, адже у дорослих є змагання, а в юніорів їх зовсім немає", - підсумував Володимир Бринзак.

Також президент ФБУ додав, що на юніорському рівні Україна співпрацюватиме з іншими країнами та проводити спільні змагання.

Що відомо

Інтерв'ю Юрая Санітри для Суспільне Спорт: основні тези

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start