Біатлонний календар сезону 2020/21: які зміни уже внесені в розклад

Біатлонний календар сезону 2020/21: які зміни уже внесені в розклад

Біатлонний календар сезону 2020/21: які зміни уже внесені в розклад IBU

Відсутність етапів Кубка IBU до 2021 року та майже повне скасування юніорських стартів.

Виконавча рада Міжнародного союзу біатлону (IBU) внесла зміни до календаря нового сезону 2020/21. Про це йдеться на офіційному сайті IBU.

Зміни в розкладі стосуються Кубка IBU та юніорського Кубка світу. Згідно з рішенням, усі етапи юніорського Кубка світу в наступному сезоні будуть скасовані, а сезон Кубка IBU розпочнеться не раніше січня 2021 року.

Такі засоби були вжиті задля забезпечення здоров'я спортсменів та усіх причетних до організації біатлонних змагань. Про скасування чи зміни в розкладі календаря Кубка світу поки що мова не йде. Однак усе може змінитися за результатами зустрічі Виконавчої ради IBU 26-27 вересня.

Читайте також: Як українські атлети готуються до зимового сезону із закритими кордонами

Зміни в календарі біатлонного сезону: що достеменно відомо

  • Старт Кубка IBU відбудеться в січні 2021 року. Три етапи (в Ідре, Шушені та Мартель-валь-Мартелло), які мали пройти у листопаді-грудні 2020 року, - скасовані. Замість семи етапів Кубка IBU у новому сезоні буде п'ять: нові локації проведення змагань поки що невідомі.
  • Скасовані усі етапи юніорського Кубка світу. Їх у новому сезоні було заплановано три. Також скасований юніорський чемпіонат Європи.

Новий календар біатлонного сезону 2020/21: які старти залишаються (станом на 12 вересня)

  • Усі етапи Кубка світу пройдуть за затвердженим календарем, включно з чемпіонатом світу 2021 в словенській Поклюці.
  • Чемпіонат Європи у польських Душніках-Збруй відбудеться за планом 24-31 січня 2021 року.
  • Чемпіонат світу серел юніорів буде єдиним юніорським стартом у сезоні. Дати та місце незмінні: 24 лютого - 7 березня в австрійському Обертіллаху.

Міжнародний союз біатлону може внести зміни у календар нового сезону, особливо це стосується проведення етапів Кубка світу в грудні 2020 року, під час засідання Виконавчої ради 26-27 вересня.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс