Юрай Санітра - про відсутність на чемпіонаті України Юлії Журавок та Віти Семеренко

Юрай Санітра - про відсутність на чемпіонаті України Юлії Журавок та Віти Семеренко

Ексклюзивно
Юрай Санітра - про відсутність на чемпіонаті України Юлії Журавок та Віти Семеренко АР

Головний тренер збірної України пояснив, чому на національній першості не виступало кілька членів команди "А".

На літньому чемпіонаті України з біатлону виступають не лише члени команди "Б", але й більшість біатлоністів команди "А". До Чернігова на змагання не приїхало кілька атлетів команди "А". Мова йде про Дмитра Підручного, сестер Семеренко, Юлію Журавок та Юлію Джиму.

Відсутність Джими пояснюється тим, що вона готується до сезону в Словенії разом з місцевою командою. Дмитро Підручний та Валентина Семеренко готуються до вильоту в Німеччину на шоу-гонку у Вісбадені, сам Дмитро за кілька днів до чемпіонату попереджав, що не змагатиметься у Чернігові.

Читайте також: "Не потрібно оцінювати біатлоністів за цим стартом". Санітра - про літній чемпіонат України

Про причини відсутності Віти Семеренко та Юлії Джими в ексклюзивному інтерв'ю Суспільне Спорт розповів Юрай Санітра.

"Віта Семеренко мала вирішити проблеми зі здоров'ям, тому її нема в Чернігові. Що стосується Юлії Журавок, то вона пропустила початок підготовки через операцію на щитовидній залозі. Це було нелегко, тому вона почала тренуватися у другій половині липня, і вона не отримала необхідного навантаження. Зараз вона готується до сезону, але за програмою відстає приблизно на два місяці. Тому її готуємо до стартів січневих етапів Кубка IBU", - пояснив Санітра.

Спринтерські гонки на літньому чемпіонаті України виграли Артем Прима та Олена Підгрушна, а переслідування - Артем Тищенко та Дар'я Блашко.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start