"Не потрібно оцінювати біатлоністів за цим стартом". Санітра - про літній чемпіонат України

"Не потрібно оцінювати біатлоністів за цим стартом". Санітра - про літній чемпіонат України

Ексклюзивно
"Не потрібно оцінювати біатлоністів за цим стартом". Санітра - про літній чемпіонат України Суспільне:Біатлон

За словами головного тренера збірної України з біатлону результати атлетів на лиже-ролерах не обов'язково будуть відповідати їх результатам на снігу.

Головний тренер збірної України з біатлону Юрай Санітра тільки у дистанційному режимі стежить за виступами біатлоністів на літньому чемпіонаті України. Тренер перебуває у Словаччині, куди він поїхав після трьох зборів команди "А" у Сянках.

Утім, Санітра все одно дивиться кожен старт. У ексклюзивному інтерв'ю Суспільне Спорт Юрай Санітра розповів про свої враження від літнього чемпіонату України.

"Мені подобається рівень змагань та ставлення біатлоністів до них. У гонках була інтрига, яка не могла не сподобатися вболівальникам. На мою думку, не потрібно оцінювати спортсменів за результатами, які вони показують на цьому чемпіонаті. Розумію, що виступ на лиже-ролерах не гарантує, що спортсмен буде виступати так само і під час зимового сезону", - зазначив Юрай.

При цьому головний тренер виділив кількох біатлоністів, чиї виступи у спринті та переслідуванні йому сподобалися.

"У спринті мені дуже сподобалися Артем Прима, а також Богдан Цимбал, який показав, що прогресує невеликими кроками. У жіночій гонці Олена Підгрушна підтвердила свій статус лідерки та професіоналки, вигравши золото. Я бачив, що Аня Кривонос продемонструвала дуже хорошу стрільбу.

Якщо говорити про переслідування, то мені сподобалося, як Дар’я Блашко після невдалого старту в спринті, знайшла в собі психологічний та фізичний запас, щоб показати, що ця невдача не є показником її готовності на даний момент. Також відзначу Андрія Доценко та Артема Тищенка у чоловічому переслідуванні".

Читайте також: Як українські атлети готуються до зимового сезону із закритими кордонами

Як пояснює Санітра, важливість старту в Чернігові полягує у спостереженні за стрільбою біатлоністів:

"Чемпіонат України для мене є хорошим наочним прикладом, як на даний час біатлоністи справляються зі стрільбою під час інтенсивного режиму роботи. А також я побачив їхнє відношення до стартів".

На літньому чемпіонаті України з біатлону змагається і команда "А", тренером якої є Юрай Санітра. Три з чотирьох золотих медалей виграли саме біатлоністи команди "А" - Артем Прима та Олена Підгрушна стали чемпіонами у спринті, а Дар'я Блашко - у переслідуванні. З команди "Б" чемпіоном став Артем Тищенко ("золото" у переслідуванні).

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start