Катастрофа МАУ: Україна та ще 3 країни звернулися до Міжнародної організації цивільної авіації

Катастрофа МАУ: Україна та ще 3 країни звернулися до Міжнародної організації цивільної авіації

Катастрофа МАУ Іран падіння літака рейс PS752
Уламки на місці падіння українського літака МАУ в Ірані. Фото: AP Photo/Ebrahim Noroozi

Міністри закордонних справ України, Канади, Швеції та Великої Британії ініціювали розгляд в Міжнародній організації цивільної авіації (ІКАО). Звернення подали проти Ірану, який відмовляється взяти міжнародно-правову відповідальність за збиття рейсу PS752 Тегеран-Київ.

Про це повідомила пресслужба МЗС України.

Члени Міжнародної групи координації допомоги жертвам рейсу PS752 зробили спільну заяву 8 січня, рівно 4 роки після трагедії.

Країни ініціювали розгляд спору в Міжнародній організації цивільної авіації проти Ірану за використання зброї проти цивільного повітряного судна в польоті. Цим Іран порушив міжнародно-правові зобов’язання відповідно до статті 3bis Чиказької конвенції про міжнародну цивільну авіацію.

МЗС наголошує на важливості того, аби правопорушники відповіли за свої дії. Відомство сподівається, що розгляд ІКАО приведе до реальних змін у справі та допоможе запобігти схожим авіатрощам надалі.

"Початок цього провадження сьогодні відображає наше зобов’язання перед родинами жертв, які заслуговують на відновлення справедливості. Це також свідчить про нашу довіру до Ради IКAO та міжнародного співтовариства в цілому як до вартового безпеки цивільної авіації, зокрема під час врегулювання спорів у разі їх виникнення", — ідеться у повідомленні Міністерства закордонних справ.

Що відомо про збиття літака МАУ в Тегерані

Літак МАУ зазнав катастрофи 8 січня 2020 року незабаром після вильоту з аеропорту Тегерана. Він прямував до Києва. На борту перебували 167 пасажирів та 9 членів екіпажу, всі вони загинули.

11 січня Іран визнав, що випадково збив літак Boeing-737, який належить українським Міжнародним авіалініям. Командувач аерокосмічними силами Корпусу Вартових Ісламської революції бригадний генерал Амір Алі Гаджизаде заявив, що бере на себе всю відповідальність за збиття українського літака.

24 червня 2021 року офіційна судово-медична експертиза катастрофи літака МАУ, яку проводили у Канаді впродовж восьми місяців, нібито не виявила підтверджень, що літак було збито навмисно.

Через майже два роки після катастрофи почали судити військових, причетних до трагедії, проте нікому крім іранського слідства досі невідомі ні їхні імена, ні військові звання. На всі вимоги українського уряду та урядів членів родин загиблих допустити незалежних експертів до розслідування влада Ірану відповідав відмовами.

16 квітня суд в Ірані виніс вироки 10 іранським військовослужбовцям у зв'язку з катастрофою літака авіакомпанії МАУ над Тегераном у 2020 році. Зазначається, що командира ЗРК "Тор М-1", з якого було збито літак, засудили до 13 років позбавлення волі, а дев'ять інших отримали строки від одного до трьох років позбавлення волі.

Міжнародна група з координації допомоги жертвам рейсу PS752 вважає, що судовий процес Ірану в справі збиття українського літака МАУ не був неупередженим та прозорим, і заявляє, що докладе усіх зусиль для забезпечення справедливості.

У червні 2023-го Україна та інші учасники Міжнародної координаційної групи подали до Міжнародного суду ООН позов проти Ірану за збиття літака. Українське МЗС стверджувало, що Іран відмовляється визнати свою повну міжнародно-правову відповідальність за катастрофу.

На початок