Партія "Наш край" висунула на посаду Сумського міського голови Олену Мельник

Партія "Наш край" висунула на посаду Сумського міського голови Олену Мельник

Партія "Наш край" висунула на посаду Сумського міського голови Олену Мельник
Урядовий кур'єр

Начальниця обласного управління Департаменту культури, інформаційної політики та туризму Олена Мельник буде балотуватися на посаду Сумського міського голови від партії "Наш край". Про це повідомили на Facebook-сторінці партії 23 вересня.

Повний список кандидатів на місцевих виборах на Сумщині партія поки не оприлюднила.

Раніше партія "Наш край" втрапила у звіт громадянської мережі "ОПОРА" щодо завчасної агітації виборців політсилами на Сумщині. За інформацією ОПОРИ, обласна організація партії "Наш край" розмістила на своїй офіційній сторінці у Facebook ролики зі святкування дня Тростянця та дня Охтирки. На них люди в футболках із партійною символікою роздають подарунки. Поруч - оголошення про те, що "Наш край" організовує безкоштовні медогляди для мешканців області.

"Щодо надання безкоштовних консультацій лікарями різними за підтримки благодійного фонду, там він називається з іменем народного депутата Андрія Деркача, там присутня символіка "Нашого краю". Ми будемо, швидше за все, звертатися до поліції з цього приводу вже після реєстрації партії у територіальній виборчій комісії", - розповіла координаторка ОПОРИ на Сумщині Ольга Коренєва.

Хто така Олена Мельник?

Олена Мельник народилася у селі Привілля на Глухівщині. Має дві вищі освіти. Трудову діяльність розпочала вожатою в школі. До 2004 року працювала начальницею відділу культури Глухівської міської ради, заступницею Глухівського міського голови.

З 2004 до 2010 років була Глухівським міським головою. З 2010 року працює на посаді начальника управління культури Сумської облдержадміністрації, яке з 2020 року у структурі департаменту культури, інформаційної політики та туризму, який очолює Любов Карпенко.

Заслужений працівник культури України

Політична діяльність

2004 року перемогла на позачергових виборах Глухівського міського голови як безпартійна самовисуванка, набравши 79,6% голосів виборців. Її єдиний конкурент – Анатолій Кіяшко - набрав 10% голосів.

2006 року перемогла на виборах Глухівського міського голови як член Соціалістичної партії України. Її перевага над найближчим конкурентом, кандидатом від БЮТ Ігорем Грековим, склала усього 80 голосів. Голова ДВК №14 заявив про підміну членами комісії бюлетенів на його дільниці, Ігор Греков оскаржував результати виборів у зв’язку з фальсифікацією, проте суд визнав його аргументи необгрунтованими.

Читайте також: Місцеві вибори-2020. Кого ми обираємо та що треба знати про компетенції влади

Декларація

Згідно з декларацією за 2019 рік, має квартиру у Сумах, площею 60,6 кв.м, на яку набула право власності у 2019 році, а також квартиру у Глухові, площею 49,9 кв.м (у спільній власності).

Дохід Олени Мельник за 2019 рік склав 536 105 грн (364 тис грн – заробітна плата, 171 тис грн – компенсація за невикористані відпустки, 100 грн – матеріальна допомога від профспілкової організації управління культури облдержадміністрації). Дохід чоловіка – 76 622 грн (53 тис грн заробітної плати і 23 тис грн пенсії).

Також Олена Мельник вказала у декларації за 2019 рік подарунок у негрошовій формі від Мельника Євгена Олександровича, вартістю 250 000 грн, що співпадає з вартістю квартири у Сумах.

Окрім того, Олена Мельник задекларувала наявність у неї готівкових коштів – 102 000 грн і 2 000 доларів США.

Що відомо

  • На посаду Сумського міського голови буде балотуватися голова Сумської районної ради та очільник обласної організації політичної партії “Європейська солідарність” Вадим Акпєров.
  • У мери Сум від "ОПЗЖ" висунули колишню заступницю Юрія Чмиря Тамару Іщенко.
  • Партія "Сила людей" затвердила кандидатів в депутати на місцевих виборах на Сумщині і висунула кандидатом в мери Сум Олександра Хоруженка.
  • Чинний міський голова Олександр Лисенко балотуватиметься на посаду мера Сум знову від партії "Батьківщина".
  • Директора сумського ТРЦ Володимира Лободіна у мери Сум висунула партія "За майбутнє".
  • 31 серпня Партія "Слуга народу" висунула кандидаткою на посаду Сумського міського голови Тетяну Рябуху, яка нині є народною депутаткою України, а раніше працювала вчителькою молодших класів і директором табору "Зоряний" на Баранівці у Сумах.
  • Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня. Реєстрація кандидатів розпочалася 15 вересня.
На початок