Призначили керівників департаменту культури та управління охорони здоров’я Сумської ОДА

Сумська обласна адміністрація

У Сумській обласній державній адміністрації призначили керівників двох структурних підрозділів. Про це 31 серпня повідомила пресслужба Сумської облдержадміністрації.

Директором новоствореного обласного департаменту культури, інформаційної політики та туризму стала Любов Карпенко. З кінця липня 2020 року вона працювала радницею з інформаційної політики голови ОДА Романа Грищенка.

Начальником управління охорони здоров'я став Сергій Бутенко. Від 29 липня 2020 року він був виконувачем обов'язків цього управління.

Що відомо

  • Сергій Бутенко закінчив Сумський державний університет. За освітою - лікар.
  • Працював завідуючем Склярівським фельдшерським пунктом (Сумський район), лікарем-інтерном у Білопільській райлікарні та Сумській міській клінічній лікарні № 5. Був помічником-консультантом народних депутатів України, повідомляє сайт Сумської облдержадміністрації.
  • У 2014 та з 2015 до 2019 року очолював управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
  • Згідно з декларацією за 2019 рік Сергій Бутенко заробив майже 303 тис. грн. Дохід від відчуження нерухомого майна склав - 75790 грн.
  • Любов Карпенко навчалась у Сумському державному університеті, за освітою – журналіст. Посаду радниці голови Сумської облдержадміністрації обійматиме вдруге. За першим разом (із 2012 до грудня 2013 року) вона була у команді Юрія Чмиря. Є засновницею громадської організації “Суми - це круто”, яку зареєстрували у квітні 2019 року.
  • За декларацією Любові Карпенко, її дохід у 2019 році становив 28 тис. грн. Нерухомості та землі вона не має. Її чоловік володіє квартирою у Сумах, площею 50,7 м кв та машиною Volksvagen Passat 2012 року випуску.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!