Партія "Сила людей" висунула кандидатом у мери Сум Олександра Хоруженка

Партія "Сила людей" висунула кандидатом у мери Сум Олександра Хоруженка

Партія "Сила людей" висунула кандидатом у мери Сум Олександра Хоруженка
Facebook: Oleksandr Khoruzhenko

Партія "Сила людей" затвердила кандидатів в депутати на місцевих виборах на Сумщині і висунула кандидатом в мери Сум Олександра Хоруженка. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Хоруженко також опублікував список кандидатів від партії до Сумської міської ради. До першої п'ятірки увійшли сам Хоруженко, архітектор Олег Кривцов, кандидатка філологічних наук Алла Ярова, доктор юридичних наук Дмитро Лук'янець, тренерка з хокею на траві Лариса Якерсон.

Що про нього відомо?

Олександр Хоруженко народився в Лебедині Сумської області. Наразі йому 42 роки. У 2002 році закінчив навчання на історичному факультеті та факультеті іноземних мов Сумського державного педагогічного університету. У 2000-2002 роках також навчався в Українському вільному університеті, в Німеччині.

Працював автором і ведучим програм "Realpolitik" на телеканалі "Відікон" у Сумах та "Час на реформи" на телеканалі TVT у Тростянецькій громаді Сумської області. Також був членом наглядової ради у проєкті StopFake. У 2016-2019 роках працював координатором регіонального Офісу реформ з децентралізації та розвитку в Сумській області. Засновник і редактор медіаплатформи SumyNews (2009-2016 роки). У 2005-2006 роках - начальник управління внутрішньої політики Сумської обласної державної адміністрації. З 2000 року до 2004 року - викладач правничих дисциплін в Сумському державному педагогічному університеті.

Безпартійний, ексдепутат Сумської міської ради 6-го скликання. Був обраний 2010 року за списком партії "Рідне місто". У 2014 році достроково склав повноваження депутата.

У 2002 році балотувався на виборах до Сумської міської ради 4-го скликання від Партії "Реформи і порядок" по округу №58, не пройшов.

Також Олександр Хоруженко - засновник громадської організації "Сумський центр досліджень регіональної політики". У 2014-2015 роках - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Сумській області.

Свою декларацію не оприлюднював.

Що відомо

  • Чинний міський голова Олександр Лисенко балотуватиметься на посаду мера Сум знову від партії "Батьківщина".
  • Директора сумського ТРЦ у мери Сум висунула партія "За майбутнє".
  • 31 серпня Партія "Слуга народу" висунула кандидаткою на посаду Сумського міського голови Тетяну Рябуху, яка нині є народною депутаткою України, а раніше працювала вчителькою молодших класів і директором табору "Зоряний" на Баранівці у Сумах.
  • Раніше сумські осередки "Європейської Солідарності", "За Україну!", "Народного Руху України" та "Демократичної сокири" підписали Меморандум про співпрацю і домовилися про висунення єдиного кандидата від цих політичних сил - Вадима Акпєрова, який нині є головою Сумської районної ради.
  • Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня. Реєстрація кандидатів розпочалася 15 вересня.
На початок