Від “Європейської солідарності” у мери Сум йде Вадим Акпєров

Від “Європейської солідарності” у мери Сум йде Вадим Акпєров

Від “Європейської солідарності” у мери Сум йде Вадим Акпєров
Facebook: Вадим Акпєров

На посаду Сумського міського голови на місцевих виборах буде балотуватися голова Сумської районної ради та очільник обласної організації політичної партії “Європейська солідарність” Вадим Акпєров.

Про це стало відомо під час конференції обласної організації політичної партії "ЄС" 20 вересня у Сумах.

Також назвали кандидатів від партії до Сумської міської ради. Окрім Акпєрова, першими оголосили керівника фракції “Європейська солідарність” у Сумській міській раді Дмитра Лантушенка, керівника фракції “За Україну” у Сумській міській раді Володимира Чепіка, керівницю секретаріату Сумської організації політичної партії “Європейська Солідарність” Марину Нагорну, громадську активістку, голову ОСББ Дар’ю Резник.

Від “Європейської солідарності” у мери Сум йде Вадим Акпєров
Я люблю Суми

Перший номер обласного списку - полковник, військовий комісар обласного військкомату Валерій Ісмаілов, далі - голова Сумської обласної ради Володимир Токар, ексдепутат Верховної ради України Олег Медуниця, головний лікар Сумської обласної дитячої лікарні Ігор Змисля, директор Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів Війни Інесса Савенко.

Хто такий Вадим Акпєров?

Вадиму Акпєрову - 32 роки. Він закінчив Українську академію банківської справи. Працював менеджером-економістом, а потім - комерційним директором підприємства “Еко-Центру” у Сумах (2010-2015 роки). У 2015 році був провідним спеціалістом, а згодом - заступником генерального директора з маркетингу “Сумиоблагролісу”, виконувачем обов’язків директора “Сумського державного селекційного центру”. Працював три роки головою Сумської районної ради (2015-2018). У 2018 році став спочатку заступником голови сумської ОДА, через пів року він - перший заступник.

Згідно з декларацією за 2019 рік Вадим Акпєров має у спільній власності квартиру у Сумах площею 83 м кв. У власності дружини - дві земельні ділянки площами 400 та 14 м кв у Великій Чернеччині й автомобіль HYUNDAY SONATA 2011 року випуску.

Дохід Вадима Акпєрова за 2019 рік склав 515 тис. грн (зарплата). Також він отримав майже 95 тис. грн від надання майна в оренду та від відчуження рухомого майна. Його грошові активи складали - 40 тис. доларів (у дружини - 150 тис. грн).

Що відомо

  • У мери Сум від "ОПЗЖ" висунули колишню заступницю Юрія Чмиря.
  • Партія "Сила людей" затвердила кандидатів в депутати на місцевих виборах на Сумщині і висунула кандидатом в мери Сум Олександра Хоруженка.
  • Чинний міський голова Олександр Лисенко балотуватиметься на посаду мера Сум знову від партії "Батьківщина".
  • Директора сумського ТРЦ у мери Сум висунула партія "За майбутнє".
  • 31 серпня Партія "Слуга народу" висунула кандидаткою на посаду Сумського міського голови Тетяну Рябуху, яка нині є народною депутаткою України, а раніше працювала вчителькою молодших класів і директором табору "Зоряний" на Баранівці у Сумах.
  • Раніше сумські осередки "Європейської Солідарності", "За Україну!", "Народного Руху України" та "Демократичної сокири" підписали Меморандум про співпрацю і домовилися про висунення єдиного кандидата від цих політичних сил - Вадима Акпєрова, який нині є головою Сумської районної ради.
  • Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня. Реєстрація кандидатів розпочалася 15 вересня.
На початок