У мери Сум від "ОПЗЖ" висунули колишню заступницю Юрія Чмиря

У мери Сум від "ОПЗЖ" висунули колишню заступницю Юрія Чмиря

У мери Сум від "ОПЗЖ" висунули колишню заступницю Юрія Чмиря
Facebook: Тамара Іщенко

На посаду Сумського міського голови на місцевих виборах буде балотуватися Тамара Іщенко, колишня заступниця Юрія Чмиря. Про це повідомили на сайті партії "Опозиційна платформа - за життя" 16 вересня.

Партійна конференція відбулася у Спадщанському лісі під Путивлем, йдеться в повідомленні. На місцевих виборах обласний список партії очолить Юрій Чмирь, якого 16 вересня прийняли до "ОПЗЖ". Кандидаткою на посаду мера Сум від цієї політсили є Тамара Іщенко.

У мери Сум від "ОПЗЖ" висунули колишню заступницю Юрія Чмиря
zagittya.com.ua

Хто така Тамара Іщенко?

Тамарі Іщенко 63 роки. Вона закінчила Сумський державний педагогічний університет, працювала вчителем математики у Біловодській середній школі(1978-1979), старшою піонервожатою у Сумській середній школі №11 (1979-1980), організатором виховної роботи у Миколаївській школі (1980-1984), директором школи у Старому Селі (1984-2003), заступницею голови Сумської райдержадміністрації (2003-2005), методистом Сумського інституту післядипломної освіти (2006-2010). З 2010 по 2014 роки вона була на посаді заступника голови Сумської облдержадміністрації Юрія Чмиря.

З 2017 року і до 2020 року працювала заступником директора з персоналу комунального підприємства Сумської облради "Суми-фарм". Нині на ЦВК зазначено, що вона працює заступницею директора з навчальної роботи в обласному ліцеї-інтернаті спортивного профілю "Барса".

Вона також є однією з керівників громадської організації "Національна платформа "Жінки за мир".

Іщенко була депутаткою Сумської районної ради 5-го скликання (2010-2015 роки), суб’єкт висування – Партія регіонів, була обрана по виборчому округу №26 (с.Червоне).

Згідно з інформацією руху "Чесно", Тамара Іщенко двічі балотувалася до Сумської обласної ради - 2006 року від Партії Регіонів, 2015 року - від Опозиційного блоку (за двома округами). Також вона балотувалася в народні депутати 2019 року від ОПЗЖ. На жодних з цих виборів її не обрали.

Згідно з декларацією за 2019 рік, Тамара Іщенко має у власності будинок (107 м кв.) та земельну ділянку (986 м кв.) в Сумах, три земельні ділянки в Старому Селі (1000 м кв., 947 м кв. та 359 м кв.) та гараж. У спільній власності - квартира в Старому Селі. У власності чоловіка - земельна ділянка в Старому Селі (1000 м кв.), земельна ділянка у Нових Вирках Білопільського району (2 га) та автомобіль Пежо 2011 року випуску.

Дохід Іщенко за 2019 рік склав майже 179 тисяч гривень (зарплата та пенсія). Грошові активи Тамара Іщенко не задекларувала.

Що відомо

  • Партія "Сила людей" затвердила кандидатів в депутати на місцевих виборах на Сумщині і висунула кандидатом в мери Сум Олександра Хоруженка.
  • Чинний міський голова Олександр Лисенко балотуватиметься на посаду мера Сум знову від партії "Батьківщина".
  • Директора сумського ТРЦ у мери Сум висунула партія "За майбутнє".
  • 31 серпня Партія "Слуга народу" висунула кандидаткою на посаду Сумського міського голови Тетяну Рябуху, яка нині є народною депутаткою України, а раніше працювала вчителькою молодших класів і директором табору "Зоряний" на Баранівці у Сумах.
  • Раніше сумські осередки "Європейської Солідарності", "За Україну!", "Народного Руху України" та "Демократичної сокири" підписали Меморандум про співпрацю і домовилися про висунення єдиного кандидата від цих політичних сил - Вадима Акпєрова, який нині є головою Сумської районної ради.
  • Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня. Реєстрація кандидатів розпочалася 15 вересня.
На початок