Інформація про ДТП з п'ятьма загиблими виявилась фейковою. Сайти поліції атаковані хакерами

Інформація про ДТП з п'ятьма загиблими виявилась фейковою. Сайти поліції атаковані хакерами

Інформація про ДТП з п'ятьма загиблими виявилась фейковою. Сайти поліції атаковані хакерами
Фото: nus.org.ua

23 вересня, близько 12 години, на офіційному сайті Нацполіції в Миколаївській області з’явилась інформація про аварійне зіткнення між військовим автомобілем та мікроавтобусом, у якому загинули п’ятеро людей. Пізніше речниця відомства Олена Бережна повідомила, що ця новина – фейк.

Хто саме незаконно втрутився в роботу вебресурсу – поки невідомо.

"Сьогодні об 11:45 було зафіксовано несанкціоноване втручання на офіційний вебсайт Національної поліції України, через що на деяких сторінках у регіонах з’явилась недостовірна інформація. Зокрема, на сторінці миколаївської поліції з’явилась інформація про смертельну ДТП з п’ятьма загиблими, що також не відповідає дійсності. Зараз робота сайту Національної поліції на деякий час призупинена, тому ми просимо вибачення перед засобами масової інформації за те, що на тепер можна читати офіційну інформацію про роботу поліції на офіційних сторінках у Facebook, а також звертаємось до журналістів: перевіряйте інформацію щодо діяльності поліції у відділах комунікації. Спеціалісти працюють над усуненням цієї проблеми", – розповіла речниця Нацполіції в Миколаївській області Олена Бережна.

Наразі сайт обласного управління поліції не працює.

Інформація про ДТП з пятью загиблими виявилась фейковою. Сайти поліції атаковані хакерами
Суспільне Миколаїв

Подібна ситуація спостерігається й в інших областях. Були атаковані обласні ресурси Національної поліції України у Києві, Сумах, Черкасах, Одесі, Житомирі, Тернополі, Івано-Франківську, Луганську, Чернівцях, Харкові, Херсоні та на Закарпатті.

Автор – Володимир Степанов.

Читайте також

На початок