МФК “Миколаїв” програв харківському клубу “Металіст-1925”

. МФК "Миколаїв"

У рамках другого туру Першої ліги з футболу "Миколаїв" вдома поступився харківському клубу "Металіст-1925". Про це повідомляє пресслужба “корабелів”.

МФК "Миколаїв"

У першому таймі обидві команди грали в захисті, не створюючи гольові моменти. Лише на 40-й хвилині гри, після подачі з кутового, харків’янин Михайло Шершень забив перший гол, відкривши рахунок: 0 : 1.

У другому таймі, на 67-й хвилині матчу, миколаївець Богдан Кушніренко реалізував пенальті та зрівняв рахунок: 1 : 1. Після цього харків’яни пішли в атаку і на 76-й хвилині, після подачі Сергія Ченбая, Лукас Вентур Лопес вивів свою команду вперед. 1 : 2 на користь клубу “Металіст-1925”.

До кінця гри рахунок так і не змінився. Миколаївці отримали першу поразку в сезоні 2020 ‒ 2021.

Наступний матч МФК "Миколаїв" зіграє на виїзді 21 вересня проти дебютанта Першої ліги ‒ футбольного клубу "Альянс" із Сумської області.